Wpadł na pogotowiu w szał

Fot. Archiwum

JAROSŁAW. Wczoraj pracownicy izby przyjęć jarosławskiego szpitala poprosili Policję o pomoc w związku z awanturującym się pacjentem.

Okazało się, że młody mężczyzna, leżący wcześniej na ulicy, został przewieziony karetką pogotowia w celu udzielenia mu pomocy. Mężczyzna po przewiezieniu wszczął awanturę z personelem medycznym, wyzywał ich słowami wulgarnymi, a także przewracał i rozrzucał sprzęt medyczny.
Policjanci poprosili mężczyznę o podanie danych osobowych. Awanturnik nie chciał podać swoich danych osobowych i był nadal bardzo agresywny. Po wystawieniu zaświadczenia lekarskiego, że mężczyzna może być zatrzymany policjanci przewieźli go do komendy.

Tutaj funkcjonariusze ustalili już jego dane. Badanie trzeźwości 22-latka pokazało wynik ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Jarosławia został przewieziony do Miejskiego Ośrodka Zapobiegania Uzależnieniom w Przemyślu.

Mężczyzna odpowie za wprowadzenie w błąd organu co do danych osobowych i zakłócenie spokoju i porządku publicznego o charakterze chuligańskim. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

ga

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments