Wpadł z dzieckiem do rowu

Fot. Archiwum

TARNOBRZEG. Na tarnobrzeskim osiedlu Sobów, 41-letni mężczyzna, jadąc skuterem z dzieckiem,  najechał na tył  miejskiego autobusu.

9 maja przed godziną 16 dyżurny tarnobrzeskiej policji został powiadomiony o wypadku drogowym. Doszło do niego na ulicy Szlacheckiej w Tarnobrzegu.

Jak ustalili policjanci, 41-letni kierowca skutera podróżując z 8-letnim dzieckiem najechał na tył miejskiego autobusu, który w tym czasie zatrzymał się na przystanku autobusowym. Kierowca z pasażerem spadli ze skutera do przydrożnego rowu.

– W wypadku obrażeń ciała doznał pasażer skutera. Ojciec nie udzielił dziecku pomocy, pozostawił  go na miejscu wypadku, a sam rzucił się do ucieczki. Biegnącego polną drogą mężczyznę zatrzymał patrol policji – informuje nadkom. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy tarnobrzeskiej komendy.

Sprawca wypadku został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Na piątek, 10 maja, zaplanowano jego przesłuchanie. Policjanci przedstawią mu zarzuty.

Mężczyźnie została pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie. Sprawę wyjaśnia Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

mrok

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o