Wpadli na gorącym uczynku

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

PRZEMYŚL. Policjanci z Przemyśla zatrzymali trzech mężczyzn, którzy korzystając z pory nocnej włamali się do budynku mieszkalnego.

Do zdarzenia doszło w nocy (28.10.) tuż po godzinie 22. Dyżurny przemyskiej komendy został powiadomiony przez zaniepokojoną kobietę o mężczyznach znajdujących się na sąsiedniej posesji. Mieszkanka Przemyśla zaznaczyła, że właściciela nieruchomości nie ma w kraju, więc obecność tych osób jest podejrzana.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego niezwłocznie udali się do wskazanego miejsca i zatrzymali dwóch mężczyzn w chwili, gdy przez wybite okno chcieli wynieść ukradziony bojler. Gdy funkcjonariusze weszli do wewnątrz budynku, w trakcie przeszukania ujawnili jeszcze jednego włamywacza.

Na miejsce włamania przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała oględziny i zabezpieczyła ślady działania sprawców.

Zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do komendy, gdzie zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że wszyscy są w stanie upojenia alkoholowego, więc na czas niezbędny do wytrzeźwienia trafili do policyjnego aresztu.

Sprawcy to mieszkańcy Przemyśla w wieku 31, 33 i 58 lat. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 8.

tc/KMP Przemyśl

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments