Wspieramy Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

W weekend wolontariusze Hospicjum sprzedawali cegiełki, a dziennikarze wręczali ofiarodawcom kalendarze. Dyrektorka i pracownice rzeszowskiej palcówki Compensy hojnie obdarowały Fundację i otrzymały aż 3 kalendarze. Dziękujemy

RZESZÓW, KROSNO. Dziennikarski kalendarz można dostać w restauracji McDonald’s i w McDrivach

Już ponad 30 tys. zł wpłynęło na konto fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Te pieniądze pochodzą od podkarpackich przedsiębiorców i mieszkańców Rzeszowa, a zostały zebrane dzięki akcji dziennikarzy z redakcji rzeszowskich gazet, stacji radiowych i telewizji. Każdy darczyńca otrzymuje wyjątkowy kalendarz na rok 2011.

Kalendarz ma 15 kart. Okładkę i 14 miesięcy, od grudnia 2010 do stycznia 2012. Każdą kartę zdobi reprodukcja znanego arcydzieła średniowiecznego malarstwa. Postacie stworzone przez mistrzów pędzla wcielili się dziennikarze.

Efekt tej pracy był już wielokrotnie prezentowany na łamach Super Nowości, pozostałych regionalnych gazet i w Aktualnościach TVP Rzeszów. Można go też zobaczyć w rzeszowskiej restauracji MCDonald’s przy ulicy Grunwaldzkiej oraz w McDrivie przy al. Powstańców Warszawy.

W tych miejscach można też otrzymać kalendarz. Wystarczy kupić 50-złotową cegiełkę dla Hospicjum. Każdy, kto tak wspomoże Fundację, otrzyma w prezencie kalendarz przygotowany przez dziennikarzy.

Za kilka dni kalendarze będą też dostępne w McDrivie w Krośnie. Trzeba o nie pytać obsługę restauracji. W kasach będą sprzedawane cegiełki dla Hospicjum, a wszyscy ofiarodawcy otrzymają nasz dziennikarski prezent. Kalendarze będą rozdawane do wyczerpania nakładu, więc warto się pospieszyć.

Krzysztof Rokosz

krokosz@pressmedia.com.pl

Fot. Wojciech Preisner

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments