Wszyscy kochają Romana

Bartek Kasprzykowski i Aneta Todorczuk-Perchuć.

Jesienią piątki będą należały do… Romana. Od września rusza polska wersja popularnego sitcomu “Everybody loves Raymond”. W głównej roli wystąpi Bartek Kasprzykowski.

“Wszyscy kochają Romana” – to polski tytuł znanego i lubianego amerykańskiego sitcomu stacji CBS – “Everybody Loves Raymond”. Perypetie głównego bohatera – Raya Barone – i jego rodziny to fenomen wśród amerykańskich produkcji. Dziewięć sezonów, 210 odcinków, 13 statuetek Emmy oraz kilkadziesiąt nominacji do tej i wielu innych nagród.

Bartek Kasprzykowski, Aneta Todorczuk-Perchuć, Anna Seniuk, Joachim Lamża i… Tede stworzą normalną, a zarazem przedziwną i zabawną rodzinę…

Rodzicie, trójka dzieci, teściowie i brat męża. Domek na przedmieściach, Roman – dziennikarz sportowy, Dorota – obecnie w domu, niegdyś zapracowana kobieta sukcesu. Po sąsiedzku rodzice Romana – Maryla i Zygmunt oraz jego brat, rozwodnik – Robert. Wszystko byłoby rzeczywiście bliskie standardowi, gdyby nie to, że to prawdziwy zbiór indywidualności. I choć wszyscy kochają Romana to… wybuchów nie zabraknie. Kłótni, uczuć, nieporozumień i oczywiście śmiechu również.

- Scenariusz tego serialu jest tak napisany, że każda z postaci ma w sobie bardzo dużo poczucia humoru. Nawet, jeżeli są konflikty i dramaty, to wszystko pokazane jest z przymrużeniem oka – powiedziała Anna Seniuk wcielająca się w postać matki Romana – Maryli.

Samego zainteresowanego gra Bartek Kasprzykowski, który nie ukrywa, że polski Roman będzie inny od tego amerykańskiego. – Roman będzie inny niż Ray, ponieważ po prostu ja jestem inny. Od samego początku razem z reżyserem staraliśmy się go ugrać we mnie i nie kopiowaliśmy oryginalnej wersji – powiedział Kasprzykowski. „Myślę, że nasz serial będzie atrakcyjny dla widzów – dodał aktor.

Serial w reżyserii Jurka Bogajewicza na antenie TVN w każdy piątek od 2 września.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.