Wybierz się na Dzień gier

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Impreza startuje w środę 6 czerwca.

Jeśli chcesz wcielić się w dziennikarza śledczego albo rozwiązywać ciekawe łamigłówki i zagadki logiczne, koniecznie wybierz się na dzień gier terenowych i ekonomicznych, organizowany przez  WSIiZ w Centrum Edukacji Międzynarodowej w kampusie w Kielnarowej już  6 czerwca od godz. 9.00 do 15.00.

- Będzie to oryginalna i bardzo interesująca forma dnia otwartego pod hasłem “Dzień Gier”. Chcemy pokazać młodym ludziom, że nauka na poziomie studiów wyższych to nie tylko nudna teoria, że nasza uczelnia stawia przede wszystkim na wiedzę praktyczną, przekazywaną w interesującej formie, z użyciem nowoczesnych narzędzi. Do dyspozycji studentów mamy aż 70 laboratoriów. Ich możliwości zaprezentujemy w ciekawy sposób podczas Dnia Gier – zachęca Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rozbroją bombę i złapią przestępców
Uczelnia przygotowała dla uczniów dwie gry terenowe. “Napad na skarbiec” to gra, która będzie rozgrywać się na terenie całego kampusu WSIiZ. Gracze, podzieleni na grupy, wcielają się w rolę dziennikarzy śledczych. Mają wykryć sprawców napadu stulecia. Uczestnicy zbierają wskazówki ukryte w różnych miejscach kampusu, które mają doprowadzić ich do rozwiązania zagadki i schwytania przestępcy.

- “Bomba pod Giełdą Papierów Wartościowych” to gra, która będzie rozgrywać się w Centrum Edukacji Międzynarodowej. Tym razem uczniowie, odwiedzając kolejne laboratoria i rozwiązując łamigłówki i zagadki logiczne muszą odnaleźć i rozbroić bombę – zdradza Urszula Pasieczna.

Na uczestników czekają też ekonomiczne gry planszowe, gry logiczne, a także warsztaty grafiki komputerowej, prowadzone przez wybitnego eksperta w tej dziedzinie – prof. Marka Bannatyne’a z Purdue University oraz jego studentów.

- Chcemy pokazać atuty naszego kampusu, który jest nie tylko bardzo malowniczo położony, ale ma wiele atrakcji – np. park linowy, halę sportową, stadninę koni. Dla uczestników Dnia Gier przygotowaliśmy paintball oraz park linowy – podkreśla Pasieczna.

Będą też bezpłatne makijaże i zdobienie paznokci wykonywane przez studentki kierunku Kosmetologia.

Warsztaty dla nauczycieli
Dla nauczycieli uczelnia zorganizowała warsztaty z wystąpień publicznych: emisji głosu, komunikacji niewerbalnej oraz warsztaty z doboru koloru.
Wszystkie rozgrywki zostaną podsumowane przy wspólnym grillu, a zwycięzcy poszczególnych gier zostaną nagrodzeni gadżetami z limitowanej kolekcji WSIiZ oraz grami logicznymi i planszowymi.

Zapisy dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych: Magdalena Głodowska, tel. 17 866 14 31, e-mail: mglodowska@wsiz.rzeszow.pl
Na stronie uczelni podany jest rozkład jazdy autobusu WSIiZ, który za darmo dowiezie uczestników do kampusu WSIiZ. http://www.wsiz.rzeszow.pl/pl/Strony/aktualnosci.aspx?AID=1573

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.