Wybiorą swoich przedstawicieli

Fot. Archiwum

KROSNO. Od środy (27 bm.) do piątku (29 bm.) swoich przedstawicieli wybierać będą  mieszkańcy:  osiedla Południe, dzielnicy Białobrzegi i osiedla Grota Roweckiego. Zebrania mieszkańców rozpoczynają  się o godz. 18.

Dzielnice i Osiedla są jednostkami pomocniczymi miasta Krosna. Jest ich w Krośnie w sumie dwanaście – sześć dzielnic i tyle samo osiedli.

Zebranie dla osiedla Południe odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 6 (ul. Klejówki 1). Zebranie dla dzielnicy Białobrzegi odbędzie się w sali Dzielnicowego Domu Ludowego  (ul. Kopernika 10). Zebranie dla osiedla Grota-Roweckiego odbędzie się w budynku hospicjum (ul. Grodzka).

Zebranie w dzielnicy Śródmieście odbędzie się  10. maja w Gimnazjum Nr 1, w dzielnicy Zawodzie  – 11. maja w Szkole Podstawowej Nr 8, w dzielnicy Polanka – 16. maja w Dzielnicowym Domu Ludowym, w dzielnicy Suchodół – 18. maja w Dzielnicowym Domu Ludowym, na osiedlu Tysiąclecia – 6. maja w Miejskim Zespole Szkół Nr 1, na osiedlu Turaszówka – 12. maja w Osiedlowym Dom Ludowym, na osiedlu Traugutta – 17. maja w Szkole Podstawowej Nr 15, na osiedlu ks. B. Markiewicza – 15. listopada w Zespole Szkół  Ponadgimnazjalnych Nr 1.

wz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments