Wybudują drogę przez środek prywatnej działki

- Jeżeli już mają wziąć moją działkę pod drogę, to niech to robią delikatnym łukiem przez róg, ale nie przez środek – mówi Ewa Wróbel i pokazuje nieużytki, którędy droga mogłaby przebiegać. Fot. Wit Hadło

ŁAŃCUT. Projekt gazociągu uzależnił projektanta drogi. Teraz nikt się do niego nie przyznaje.

– Przez jezdnię będę przechodziła, żeby kiełbaskę zjeść w swojej altance – mówi Ewa Wróbel z Łańcuta. Przez środek jej działki zaprojektowana została droga łącząca ul. Traugutta z ul. Mościckiego. Utraci z tego powodu około 10 arów, mimo że tuż obok jej działki są rozległe nieużytki. Jej sąsiedzi również będą mieli drogę pod samym oknem. Dlaczego więc droga została zaprojektowana na niekorzyść mieszkańców?

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

Arkadiusz Rogowski

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
StefanROMAN Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Stefan
Gość
Stefan

Po 14 latach starań dostałem w końcu warunki na dostawę gazu w mieście innowacji. Ale najpierw projektant z gazowni miał zaprojektować kawałek brakujacej sieci gazowej. Z warunków wynikało, że linia ma iść w pasie projektowanej drogi (logiczne). Przyszedł jakiś siuśkomajtek projektant i po pierwsze nie mógł znależć się w terenie i powiedział, że on zmieni warunki i linie poprowadzi przez działki wszystkich sasiadów i przez moją działkę. Jak jeszcze raz przyjdzie jakiś dupek z gazowni to go przywutam widłami. Tylko tak można tym nieukom przemówić do rozsądku. Zachęcam do naśladownictwa.

ROMAN
Gość
ROMAN

Pani Ewo – no nie ma się co dziwić niektórym nie robią po prostu we łbie szare komórki – to jest dobitny przykład – to nie tego projektanta działka – jego nic nie obchodzi ,gdzie Pani będzierobiła grila on umie rysować proste kreski ,tyle go nauczyli, a że to jest Pani no ! – w innych krajach co moje to święte i wara – nie u nas, proszę nie odpuszczać – matolstwo należy tępić wszelkimi sposobani.