Wyciągniemy konsekwencje wobec Ferjana

Prezes Speedway Stali Rzeszów Marta Półtorak.

Rzeszowscy żużlowcy musieli sobie radzić we Wrocławiu w zaledwie 6-osobowym składzie.

Z powodu kontuzji nie mógł wystąpić Rafał Okoniewski, a powołany na to spotkanie Słoweniec Matej Ferjan nie dodarł do stolicy Dolnego Śląska – Za pewno wyciągniemy konsekwencje wobec Mateja – mówi prezes Speedway Stali Rzeszów, Marta Półtorak.

– Jakie konsekwencje klub wyciągnie wobec Słoweńca i czy swoją decyzją zatrzasną sobie furtkę do występów w rzeszowskiej drużynie?

– Na tę chwilę trudno mi powiedzieć, jakiego to rodzaju będą to konsekwencje, ale nie może tak być, że zawodnik powołany na mecz, odmawia przyjazdu. Czy Mateja zobaczymy jeszcze w tym sezonie w naszej drużynie? Nie wiem.

Cała rozmowa z prezes Martą Półtorak w Super Nowościach

Marcin Jeżowski

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Reiss
Reiss
9 lat temu

Ferjan nie żyje… :( (*)

Tomek
Tomek
9 lat temu

Moim zdaniem zarząd klubu powinien żużlowcom wyznaczyć minimalny pułap punktowy i jak przywiozą mniej punktów to powinni płacić karę. Wtedy będą się starać na pewno. Ja bym Ferjana ukarał finansowo, ale dał bym mu szanse występów. Richardssona też bym ukarał za 2 słabe występy.

Borjan
Borjan
9 lat temu

a może Ferjan za późno dostał powołanie do tego meczu ? A teraz robi się z niego kozła ofiarnego ….A czemu nie wyciąga się konsekwencji wobec zawodników ,których dorobek punktowy jest zerowy ,lub bliski zeru? juniorów mamy kiepskiej jakosci ,jeden jest beznadziejny ,a drugi …też nie lepszy .Kuciapa zawalił dwa mecze (Leszno ,Toruń )i wobec niego tez powinno się wyciągnąć konsekwencje .Samo bicie w piersi nie wystarczy …

roman
roman
9 lat temu

i bardzo dobrze jest akcja i reakcja – jak koleś jest niedyspozycyjny i gra na nosie no to do widzenia nie ?

janusz
janusz
9 lat temu

PANI MARTO NICH PANI SIE SZEROKO NIE USMIECHA.