Wygraj książkę

Obecnie laicki styl życia zyskuje coraz więcej zwolenników. Marek Lipski staje jednak w kontrze do panujących trendów. W „Dlaczego nie jestem ateistą” odważnie i wprost mówi o swojej wierze i powodach, które skłoniły go przyjęcia takiego światopoglądu.

Książka pojawi się w księgarniach już dziś, 24 lutego. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania kilka egzemplarzy.

– Moja książka nie służy krytyce ateizmu i obronie ludzi wierzących. Staram się zachować zrozumienie dla każdego z poszczególnych wyborów. Ateistów cenię za odwagę, z jaką wiąże się głoszenie takich deklaracji jak „Bóg nie istnieje” – tłumaczy Marek Lipski, autor „Dlaczego nie jestem ateistą”.

Autor tłumaczy, że przyjęcie jakiegokolwiek systemu wartości nie wiąże się z żadnym racjonalnym uzasadnieniem, a jedynie z indywidualnymi potrzebami. Lipski opisuje własne doświadczenia, które stały się kolejnymi elementami budującymi jego świadomość i zbliżyły do wyrobienia własnego zdania na temat wiary.

Marek Lipski to pseudonim uznanego specjalisty z dziedziny sprzedaży i inwestowania. Zajmuje się on szkoleniami z zakresu technik sprzedaży i wywierania skutecznego wpływu na innych ludzi. Jest on również autorem trzech książek zajmujących się tą właśnie tematyką.

Konkurs

Aby wygrać książkę Marka Lipskiego wystarczy wysłać SMS-a dziś o godz. 11 na nr 789-059-153. W treści wpisz hasło: „ksiazka”. Koszt SMS-a wg stawek operatora.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments