Wyjazdy im nie służą

Fot. Wit Hadło

I LIGA. Nie udał się wyjazd koszykarzom przemyskiej Polonii do Kutna. Zespół trenera Macieja Milana wciąż zatem pozostaje bez zwycięstwa na obcym terenie.

Przemyskie niedźwiadki w Kutnie wystąpiły bez Pawła Pydycha, który co prawda wrócił już do treningów po kontuzji, ale trener Maciej Milan nie chciał ryzykować jego zdrowiem. Na rozegraniu przez cały mecz zmuszony był grać Michał Musijowski.

– Kiedy na tej pozycji nie ma rotacji, gra staje się zbyt czytelna – mówi szkoleniowiec Polonii, Maciej Milan i dodaje. – Rywale grali z nożem na gardle. My natomiast generalnie zagraliśmy słabiej. W tygodniu był puchar, mało czasu na trening, a ciągle mamy nad czym pracować – stwierdza Milan. Zespół z Przemyśla przez trzy kwarty mógł myśleć o zwycięstwie, bowiem strata do rywala była nie wielka. Rywale jednak w ostatniej części meczu zadali decydujący cios wykorzystując błędy rywala.

AZS POLFARMEX Kutno 75
BUDIMPEX POLONIA Przemyśl 62
(21:10, 13:21, 17:14, 24:17)

AZS: Marciniak 7, Małecki 7, Bacik 17, Linowski 11, Bręk 10 oraz Perka 14, Grzesiński 9, Strzelecki 0, S. Balcerzak 0, Deja 0.

POLONIA: Miszczuk 5 (1×3), Przewrocki 4, Mazur 19, Mikołajko 13, Musijowski 10 oraz Machowski 9 (1×3), Sołtysiak 2, Urban 0, Bal 0.

rm

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments