Wyłapują przekraczających prędkość

Fot. Archiwum

PODKARPACIE. Uwaga podróżujący – już od samego rana policjanci ruchu drogowego prowadzą działania “Prędkość”, dlatego zwracają szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości.

Działania potrwają do późnego wieczora. Kontrole prowadzone są z wykorzystaniem wideorejestratorów i ręcznych mierników prędkości, a lokalizacja punktów pomiaru prędkości często się zmienia. Niedostosowanie prędkości do panujących warunków to jedna z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.

W ubiegłym roku 24,5 proc. ogółu wypadków na podkarpackich drogach spowodowanych było właśnie przez niedostosowanie prędkości do warunków ruchu.

am

do “Wyłapują przekraczających prędkość”

  1. ROMAN

    ostatnio widziałem jak na motorynce jechało 3 – chyba przygotowywali się do występu w cyrku Rialto – ale to robili na drodze publicznej- ciekawe jaką kare by dostali aby zasilić budżet ?

  2. K.Bimbała

    Jeśli to Policja robi na zdrowych zasadach , rozsądnie i bez krycia się po krzakach i tam gdzie to zbędne, to nie mam nic przeciw , aby spokojnym rozważnym kierowcom z rodzinami umożliwić bezpieczny powrót z wakacji. Jest jedno bez przesady , aby nasiać tyle radarów co praktycznie powoduje 15-godzinny przejazd „naszymi autostradami”" z Kołobrzegu na Podkarpacie bez narażenia się na otrzymanie kilku zdjęć na poczet zrównoważenia budżetu J.V Rostowskiego. Bardzo mnie niepokoi obserwowana w mieście jazda gówniarzerii na jednośladach , nawet parami i nikt tego nie tępi.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.