Wylicytuj „Okrążenie z Grzegorzem Knappem”

ICE SPEEDWAY. Pod patronatem Super Nowości. Podczas zaplanowanego na 22 stycznia turnieju Ice Racing Sanok Cup na jednego z kibiców czekać będzie nie lada atrakcja – możliwość przejechania jednego okrążenie wraz z najlepszym polskich żużlowcem na lodzie, Grzegorzem Knappem.

Osoba, która wylicytuje tę atrakcję, będzie miała okazję pokonać jedno okrążenia tuż przed rozpoczęciem turnieju o Puchar Sanoka. Dodatkową pamiątką będzie plastron z autografami wszystkich uczestników rundy eliminacyjnej do IMŚ. Zwycięzca licytacji otrzyma także bezpłatną wejściówkę na piątkowy i sobotni turniej w Sanoku. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja zostanie zakończona w sobotę o godz. 9. Wczoraj w południe cena zaoferowana przez jednego z kibiców wynosiła 203,50 zł.

Aukcja dostępna jest pod adresem: www.aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=444098

UWAGA: W aukcji mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Płatność za aukcję dokonać należy bezpośrednio przed przejazdem. Przejazd odbędzie się na torze lodowym „BŁONIE” w Sanoku ul. Królowej Bony 4. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie 0-500-55-33-05.

mj


0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments