Wyłudzają po 110 zł od przedsiębiorców

Do przedsiębiorców z Podkarpacia trafiają pisma z Krajowego Rejestru Informacji o Przedsiębiorcach z żądaniem zapłaty 110 zł. Ostrzegamy to jawne oszustwo! Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy na konto tego Krajowego Rejestru. Fot. Arkadiusz Rogowski

PODKARPACIE. Ministerstwo Gospodarki ostrzega właścicieli firm: – Nie wpłacajcie pieniędzy na konto Krajowego Rejestru Informacji o Przedsiębiorcach.

Coraz więcej podkarpackich przedsiębiorców otrzymuje pisma z Krajowego Rejestru Informacji o Przedsiębiorcach z nakazem zapłacenia 110 zł. Ma to być obowiązkowa opłata za wpisanie do rejestru podmiotów gospodarczych prowadzonego przez Ministerstwo Gospodarki. Okazuje się jednak, że “rejestr” nie ma związku z ministerstwem,  a jest to tylko pomysł firmy z Suwałk (z oddziałem warszawskim) jak wyciągnąć pieniądze od właścicieli firm.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

Mariusz Andres

do “Wyłudzają po 110 zł od przedsiębiorców”

 1. ewa

  Dopiero teraz ostrzegają – takie wezwanie do zapłaty dostałam niemal rok temu – na szczęście zorientowałam się w necie,że to oszustwo . To ja na podkarpaciu wiem od roku o oszustwie,a oni tam w warszawie teraz sie dowiedzieli?- jak juz sie dłużej nie da z ludzi kasy wyciągać,to ogłosili- kto na tym skorzystał?- kto skorzystał na Amber Gold? – KTO OKRADA NARÓD ?????

 2. ROMAN

  no i kolejni chcą legalnie cyckać niewolników- dziki kraj – kto będzie bronił niewolników- no chyba sami muszą porwać za maczugi i zrobić totalne sprzątanie z tego robactwa co się wszędzie pleni i nie pozwala normalnie funkcjonować.

 3. adam

  Państwo zdało egzamin .BRAWO.
  Ministerstwo Gospodarki niech nie ostrzega przedsiębiorców tylko niech zgłosi do „swoich” służb ,że to oszustwo!Pytam się gdzie jest prokuratura , jeżeli to jest oszustwo?
  Dobrze powiedział TU-sk 154 na temat swojego synalka M. Nie każde oszustwo jest przestępstwem !!! Tak trzymać i do przodu.

 4. K.Bimbała

  A Suwałkach prokuratora z ja… nie ma, aby wybić im z głowy przekręty, czy ta firma to Kółka Rolnicze Serafina??

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.