Wyłudzają po 110 zł od przedsiębiorców

Do przedsiębiorców z Podkarpacia trafiają pisma z Krajowego Rejestru Informacji o Przedsiębiorcach z żądaniem zapłaty 110 zł. Ostrzegamy to jawne oszustwo! Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy na konto tego Krajowego Rejestru. Fot. Arkadiusz Rogowski

PODKARPACIE. Ministerstwo Gospodarki ostrzega właścicieli firm: – Nie wpłacajcie pieniędzy na konto Krajowego Rejestru Informacji o Przedsiębiorcach.

Coraz więcej podkarpackich przedsiębiorców otrzymuje pisma z Krajowego Rejestru Informacji o Przedsiębiorcach z nakazem zapłacenia 110 zł. Ma to być obowiązkowa opłata za wpisanie do rejestru podmiotów gospodarczych prowadzonego przez Ministerstwo Gospodarki. Okazuje się jednak, że “rejestr” nie ma związku z ministerstwem,  a jest to tylko pomysł firmy z Suwałk (z oddziałem warszawskim) jak wyciągnąć pieniądze od właścicieli firm.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

Mariusz Andres

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ewa
ewa
8 lat temu

Dopiero teraz ostrzegają – takie wezwanie do zapłaty dostałam niemal rok temu – na szczęście zorientowałam się w necie,że to oszustwo . To ja na podkarpaciu wiem od roku o oszustwie,a oni tam w warszawie teraz sie dowiedzieli?- jak juz sie dłużej nie da z ludzi kasy wyciągać,to ogłosili- kto na tym skorzystał?- kto skorzystał na Amber Gold? – KTO OKRADA NARÓD ?????

ROMAN
ROMAN
8 lat temu

no i kolejni chcą legalnie cyckać niewolników- dziki kraj – kto będzie bronił niewolników- no chyba sami muszą porwać za maczugi i zrobić totalne sprzątanie z tego robactwa co się wszędzie pleni i nie pozwala normalnie funkcjonować.

adam
adam
8 lat temu

Państwo zdało egzamin .BRAWO.
Ministerstwo Gospodarki niech nie ostrzega przedsiębiorców tylko niech zgłosi do „swoich” służb ,że to oszustwo!Pytam się gdzie jest prokuratura , jeżeli to jest oszustwo?
Dobrze powiedział TU-sk 154 na temat swojego synalka M. Nie każde oszustwo jest przestępstwem !!! Tak trzymać i do przodu.

K.Bimbała
K.Bimbała
8 lat temu

A Suwałkach prokuratora z ja… nie ma, aby wybić im z głowy przekręty, czy ta firma to Kółka Rolnicze Serafina??