Wyłudził ponad 400 tys. złotych

Fot. Archiwum

KRAJ. Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób BK KGP zatrzymali poszukiwanego Wojciecha S. 47-latek był poszukiwany za oszustwa i wyłudzenia ponad 400 tysięcy złotych z różnych towarzystw ubezpieczeniowych na terenie całego kraju. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Lublinie.

Mężczyzna dokonał ponad 200 przestępstw w latach 2007-2010. Były to głównie oszustwa, w wyniku których wyłudził z różnych towarzystw ubezpieczeniowych w całym kraju ponad 400 tysięcy złotych. Wojciech S. chcąc zmylić policjantów, ukrywał się na terenie całego kraju. Policjanci pracujący nad tą sprawą wpadli na jego trop i ustalili, że poszukiwany może aktualnie przebywać w Warszawie. Kolejne czynności potwierdziły te przypuszczenia. Funkcjonariusze namierzyli oszusta w mieszkaniu na Białołęce, gdzie się ukrywał. Poszukiwacze wspólnie z kolegami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, przygotowali zasadzkę.

Po krótkotrwałej obserwacji miejsca ukrywania się poszukiwanego, przystąpili do zatrzymania. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy, którzy z samego rana weszli do wynajmowanego przez niego mieszkania na ósmym piętrze.

Wojciech S. trafił prosto do Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat.
KGP, ga

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.