Wymachiwała nożem na dworcu w Rzeszowie

To w tym holu 27-letnia kobieta wymachiwała kuchennym nożem.

RZESZÓW. Dzięki sprawnej akcji funkcjonariuszy SOK została zatrzymana kobieta.

Dzisiaj o godzinie 7.50 dyżurny zmiany z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Rzeszowie zauważył na monitoringu, że w holu stacji Rzeszów Główny kobieta wyciągnęła nóż i nie dopuszcza pasażerów do kas biletowych. Po pościgu kobieta została zatrzymana na peronie nr 2 przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei.

Na nagraniu było widać jak kobieta chodziła po peronie, następnie weszła do holu dworca trzymając w ręce nóż kuchenny skierowany w stronę podróżnych. Swoim zachowaniem wywołała poruszenie i  popłoch, ludzie bali się podejść do kas biletowych.

Na miejsce błyskawicznie dotarł patrol SOK. Kobieta widząc funkcjonariuszy rzuciła się natychmiast do ucieczki. Skierowała się w stronę tunelu, a następnie wybiegła na peron nr 2. Tam została zatrzymana, w chwili odbierania jej kuchennego noża nie stawiała żadnego oporu. Pytana przez funkcjonariuszy dlatego chodziła po terenie stacji z nożem nie odpowiadała na pytania, była przy tym bardzo zdenerwowana.

Kobietą okazała się 27-letnia mieszkanka Rzeszowa Renata S. Funkcjonariusze doprowadzili ją do pomieszczenia służbowego SOK i o godzinie 8.40 została przekazana patrolowi z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 27-latka została skierowana na badania lekarskie.

Grzegorz Anton

do “Wymachiwała nożem na dworcu w Rzeszowie”

  1. roman

    całe szczęście że nie miała małej bombki przy sobie bo by narobiła rabanu

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.