Wypadek autobusu. 29 osób w szpitalu (ZDJĘCIA)

Do wypadku piętowego autobusu doszło w Nowej Dębie, podróżowały nim 83 osoby. Fot. Bogdan Myśliwiec

Do wypadku piętowego autobusu doszło w Nowej Dębie, podróżowały nim 83 osoby. Fot. Bogdan Myśliwiec

NOWA DĘBA. Piętrowy autobus relacji Warszawa – Rzeszów uderzył w latarnię i wjechał do rowu, gdzie przewrócił się na bok. Do szpitala trafiło 29 spośród 83 pasażerów. Do wypadku doszło 12 sierpnia, ok. godz. 6 rano w Nowej Dębie.

- Do wypadku doszło przed godz. 6 w Nowej Dębie w powiecie tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący piętrowym autobusem relacji Warszawa – Rzeszów uderzył nagle w latarnię, pojazd wjechał do rowu, gdzie przewrócił się na bok. Autobusem podróżowały 83 osoby. 29 zostało rannych i trafiło do szpitali, 7 z nich odniosło poważniejsze obrażenia. Śmigłowcem do szpitala został przetransportowany 10-letni chłopiec, pasażer autobusu, którego obrażenia są najpoważniejsze. 58-letni kierowca autobusu był trzeźwy. – relacjonuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik tarnobrzeskiej policji.

- Droga krajowa nr 9 jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. W stronę Warszawy w Majdanie Królewskim na drogę nr 872 na miejscowość Huta Komorowska. W kierunku Rzeszowa w Nowej Dębie ul. Sikorskiego na Majdan Królewski. Utrudnienia mogą potrwać nawet do południa – dodaje pani rzecznik.

mrok

wypadek 1 fot bmwypdek 3 wypadek 4

do “Wypadek autobusu. 29 osób w szpitalu (ZDJĘCIA)”

 1. Obserwator

  No tak ten siwy ch…j działacz z ogrodka wieniawski, to powinien dać se luz sąsiedzie. no nie Stefan?

 2. trzynek

  Uwaga też na tych emerytów prowadzących autobusy parkujące na stadionie Resovi.
  Grzyb prowadzicieli za kierownicą na grzybie, aż strach korzystać z takiego transportu dzieci. Dziadki pierdzące i wczorajsze, a jeszcze każdy lewicowy w gadce, gdzie to on za komuny nie był, co to on nie zwiedził i tylko legitymacji PZPR i książeczki SB nie pokazują póki co przy wejściu do busa. Szkoda, że ITD i US tu nie zagląda, no tak ale jak to mawiają, że na ubeckie układy nie ma póki co i PIS żadnej rady

 3. baranski

  Ja nie jeżdżę autokarami. Wybieram zwykle PKP.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.