Wypadek kierowcy skutera

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny obu pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną oraz zebrali informacje od świadków zdarzenia. Fot. Policja

STALE. 55-letni kierowca skutera trafił do szpitala. Mężczyzna doznał upadku podczas manewru wyprzedzania kilku pojazdów. Do zdarzenia doszło 6 marca br. w Stalach koło Tarnobrzega.

Dziś po godz. 6, dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem skutera. Doszło do niego w miejscowości Stale w gminie Grębów, na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska – Wrona, rzecznik tarnobrzeskiej policji. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-letni mężczyzna, kierujący skuterem, podczas wyprzedzania kilku pojazdów jadących w kierunku Grębowa, będąc na przeciwległym pasie drogi, zauważył nadjeżdżający z przeciwka pojazd, wówczas próbował wrócić na swój pas wjeżdżając pomiędzy pojazdy. Podczas tego manewru skuter uderzył w jadący fiat stilo i wywrócił się na jezdnię. Ranny cyklista trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.

mrok

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o