Wypadek na krajowej „czwórce” w Kraczkowej

Fot. KPP Łańcut

KRACZKOWA. Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej nr 4 w Kraczkowej. Na skutek zderzenia samochodów pięć osób zostało rannych. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Do wypadku doszło wczoraj o godzinie 19.15. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierowca samochodu marki BMW gwałtownie skręcił w lewo i nacisnął hamulec. Prawdopodobnie zareagował tak, bo zajechał mu drogę kierowca osobowego kombi w ciemnym kolorze. Miał nagle zmienić pas z prawego na lewy, nie zważając, że lewym pasem jedzie bmw.

Bmw na skutek hamowania wpadło w poślizg, zjechało na pasy ruchu dla jadących z przeciwka i uderzyło w nadjeżdżającego forda mondeo. Po zderzeniu przednia część bmw rozpadła się na części. Oderwane od auta koło uderzyło w innego forda mondeo, który jechał za bmw.

Ranne zostały cztery osoby: 23-letni kierowca i 23-letnia pasażerka bmw oraz kierowca (31 lat) i pasażer (29 lat) forda mondeo. Do szpitala trafił też drugi pasażer forda, ale po badaniach wrócił do domu. Nic się nie stało kobiecie kierującej fordem, w który uderzyło oderwane koło.

pad, KPP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.