Wypadek w Łańcucie. Dwie osoby nie żyją.

Fot. KWP

ŁAŃCUT. Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło dziś rano na drodze krajowej nr 4 w Łańcucie. Kierująca peugeotem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarowemu volvo.

Do wypadku doszło około godz. 8.20 na ulicy Armii Krajowej (na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 4 z drogą prowadzącą do Kańczugi). Jak wstępnie ustalili policjanci, 24-letnia kierująca peugeotem 206 wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu „czwórką” ciężarowemu volvo. Doszło do zderzenia.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 24-letnia mieszkanka Przemyśla, która kierowała peugeotem. Niestety nie udało się też uratować życia 53-letniej pasażerki tego pojazdu. Kobieta zmarła w szpitalu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 Podróżujący krajową „czwórką” przez Łańcut muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

pb/Policja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
9 lat temu

Rodzinę zmarłej pasażerki proszę o kontakt 500 531 107

Boletz
Boletz
9 lat temu

Zawsze jest kilka stron medalu. Po pierwsze wstawienie świateł w tym miejscu spowoduje jeszcze większy chaos i jeszcze większe korki na tym odcinku drogi. Jeżeli miałyby być światła, to wypadałoby dorobić jeszcze przynajmniej jeden pas ruchu, na co nie ma tam miejsca. W obecnej chwili wstawienie tam świateł spowoduje tylko to, że samochody jadące od Rzeszowa i do Rzeszowa, skręcające tam w lewo, będą blokować pas ruchu na wprost. Rondo w tym miejscu wydaje się rozsądniejszym rozwiązaniem, które nie wymaga dobudowania dodatkowego pasa ruchu i nie wymaga sygnalizacji świetlnej. Z drugiej strony, jak pisze kolega „piotrek”, skręt w lewo jest… Czytaj więcej »

ted
ted
9 lat temu

Wypadek,który zaistniał to kolejna tragedia a kto za to ponosi winę lub powinien ponieść?Ten odcinek drogi nr 4 w Łańcucie jest najniebezpieczniejszy na podkarpaciu w ciągu doby przejeżdża ok.20 000 pojazdów a droga przebiega w gęstej zabudowie , z licznymi skrzyżowaniami i bez odpowiednich urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo dla pojazdów a w szczególności pieszych i rowerzystów.Za te karygodne zaniedbywania w swojej działalności ponosi GDDKiA w Rzeszowie,lepiej wydać publikację z fotkami jak się buduje drogi i mydlić ludziom oczy jak jest bezpiecznie!Nie trzeba żadnych fotek bo jak jest bezpiecznie to ludzie widzą sami i o tym sami napiszą do mediów jak jest… Czytaj więcej »

Artur
Artur
9 lat temu

Ciekawe ile tam musi zginać osób’ żeby urzędasy w końcu światła zainstalowały o których jest mowa od 10 lat, pewnie nikt z radnych ani oficjeli tam nie mieszka więc mają w d….. alekim poważaniu niech ludzie się zabijają dalej. Proponuje przejechać tamtędy, każde włączenie się do ruchu to wymuszenie pierwszeństwa !!!!!!!

monika
monika
9 lat temu

masz całkowita racje tam powinna byc sygnalizacja swietlna bo ta droga jest tragiczna .jezdze tamtedy prawie codziennie z małym dzieckiem i az strach tamtedy przejezdzac

piotrek
piotrek
9 lat temu

Tam powinna być sygnalizacja świetlna. Dla wielu kierowców skręcających z tej drogi od Kańczugi w lewo, jest to wyzwanie. Dużo kierowców z Przemyśla do Rzeszowa jeździ ta drogą, omijając całą plejadę fotoradarów.