Wypadek w Pysznicy

Do zdarzenia doszło we wtorek (21.05) ok. godz. 7 w Pysznicy na skrzyżowaniu ulicy Szubargi z ulicą Podborek. Fot. KPP Stalowa Wola

PYSZNICA. Stalowowolscy policjanci we wtorek (21.05) pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym brały udział trzy samochody.

W zdarzeniu ucierpiała 38-letnia kobieta kierująca jednym z pojazdów. Z obrażeniami została przewieziona do stalowowolskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w Pysznicy na skrzyżowaniu ulicy Szubargi z ulicą Podborek około godz. 7. Z dotychczasowych ustaleń policjantów na miejscu wypadku wynika, że 26-letni kierowca samochodu marki ford focus wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującej pojazdem marki volkswagen passat 38-letniej kobiecie, a następnie volkswagen zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem vectrą, który został zepchnięty do przydrożnego rowu, a jechał nim 31-letni mieszkaniec Stalowej Woli.
W wyniku zderzenia samochodów 38-letnia kierująca volkswagenem doznała obrażeń i została przewieziona do stalowowolskiego szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce

zdarzenia i kierowali ruchem. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Wszystkie osoby były trzeźwe.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

en/KPP Stalowa Wola

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o