Wypadek w Zaleszanch

Fot. KPP

ZALESZANY (POW. STALOWOWOLSKI). 72-letnia pasażerka samochodu osobowego ucierpiała wczoraj rano w wypadku, do którego doszło w Zaleszanach. Kobieta z urazem ręki trafiła do stalowowolskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło na ulicy Kościuszki około godz. 7. Jak wynika ze wstępnych ustaleń przeprowadzonych na miejscu wypadku 34-letni kierowca samochodu ciężarowego marki Volvo, na łuku jezdni chcąc ominąć rowerzystę, który nagle wyjechał z drogi podporządkowanej, zjechał na przeciwny pas ruchu i bokiem przyczepy uderzył w samochód osobowy marki Opel Astra. Oplem kierowała 56-letnia kobieta.

W wyniku uderzenia ranna została pasażerka Opla, 72-letnia kobieta, która z urazem ręki została przewieziona do stalowowolskiego szpitala. Miejsce wypadku zostało zabezpieczone. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących pojazdami. Kierowcy byli trzeźwi. Rowerzysta oddalił się z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, ustalili świadków zdarzenia oraz wykonali dokumentację fotograficzną.

Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności zdarzenia pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

tc/KPP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.