Wystartowały Targi Budowlane. ZDJĘCIA

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Blisko 300 firm zaprezentuje się na Podpromiu.

W piątek (23 marca) w Hali Widowiskowo-Sportowej Podpromie rozpoczęło się trwające do niedzieli (25 marca) największe w regionie wydarzenie wystawiennicze – wiosenna edycja Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targów Nieruchomości.

ZOBACZ ZDJĘCIA!

Podczas imprezy swoje oferty zaprezentuje blisko 300 firm znanych zarówno w Polsce jak i zagranicą oraz większość wiodących na Podkarpaciu przedsiębiorstw. Zaprezentują się m.in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów. Dla zwiedzających wystawcy przygotowali specjalne oferty w atrakcyjnych cenach.

Podkarpackie Targi Nieruchomości

Równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości, w ramach których przedstawiona zostanie bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego, instytucji kredytujących zakup nieruchomości oraz firm ubezpieczeniowych.

Tradycją imprezy jest konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Wręczenie nagród dla laureatów konkursu odbędzie się 24 marca o godz. 16. 30 na antresoli Hali Widowiskowo-Sportowej Podpromie – poziom C.
Godziny zwiedzania targów:

23 i 24 marca  2012 r. (piątek, sobota), godz. 10-18
25 marca 2012 r. (niedziela), godz. 10-17

Cena biletu wstępu: 5 zł (do nabycia w kasach biletowych)

ksz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.