Wystartuj w konkursie, możesz wygrać 500 zł

KROSNO. Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej Muzeum Rzemiosła w Krośnie organizuje konkurs na koszulkę promocyjną miasta Krosna „Kochajmy KROSNOludki”.

Uczestnicy konkursu będą musieli stworzyć projekt graficzny z wkomponowanym hasłem promocyjnym Krosna Kochajmy KROSNOludki. Grafika powinna zawierać elementy kojarzące się z Krosnem.

– W ubiegłych latach wśród zgłoszonych prac dominowały motywy nawiązujące do krasnali. W bieżącej edycji liczymy na innowacyjne podejście do tematu, na nowe, ciekawe rozwiązania – mówi  Dorota Piwka z PIKT. Prace należy składać w Punkcie Informacji Kulturalno-Turystycznej (Rynek 5) w terminie do 25 maja br. Więcej informacji pod nr tel.: (13) 43 277 07, e-mail: pikt@muzeumrzemiosla.pl oraz na stronach internetowych www.muzeumrzemiosla.pl i www.krosno.pl (w zakładce Informacja turystyczna). Zwycięzca zgarnie nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł oraz koszulkę z zaprojektowanym przez siebie wzorem graficznym. Wyniki zostaną ogłoszone podczas Jarmarku Franciszkańskiego, tj. 5 czerwca br. Patronat honorowy nad konkursem objął prezydent Krosna.

wz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments