Wyznaczyli parking w niewłaściwym miejscu.

KROSNO. – Kto zapłaci za szkody wyrządzone przez kolosy?! – pytają zbulwersowani mieszkańcy miasta.

– Przyjedźcie i zobaczcie na własne oczy do jakich absurdów dochodzi w naszym mieście – mówił Stefan Wójcik, który w piątek(6 maja) rano zadzwonił do naszej redakcji. – Ostatnio na ul. Podkarpackiej wyznaczono parking dla tirów,  a jeden z nich dziś na moich oczach uszkodził podczas rozmijania przydrożne płyty odprowadzające wodę. – Nóż się otwiera w kieszeni na samą myśl o takim marnotrawstwie – mówił inny krośnianin.  – Ten parking powinien został zlikwidowany – dodają. – Niech mieszkańcy wystosują pismo w tej sprawie do prezydenta, który zarządza ruchem w mieście – proponuje Ryszard Sokołowski, naczelnik Wydziału Drogownictwa Urzędu Miasta Krosna.

Gdy przybyliśmy na miejsce (ul. Podkarpacka, od strony ogródków działkowych) dostrzegliśmy parking, na którym istotnie stały sobie tiry. Niby wszystko zgodnie z przepisami, bo miejsce właściwie oznakowano, jednak co z tego skoro parkujące tu tiry wyrządziły szkody w infrastrukturze drogowej. Od razu rzuciły się nam w oczy popękane płyty odwadniające.

Więcej w Super Nowościach.

Wioletta Zuzak

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jagie
jagie
9 lat temu

Najważniejsze jest to, że prezydent Krosna, jest ósmym prezydentem w Polsce.

roman
roman
9 lat temu

i wychodzi szydło – głupota/ brak wyobraźni/ nie sprawdzenie w terenie- tylko decyzja urzędnicza z za biurka – i tak marnotrawią nasze pieniądze – no bo nie swoje- takie kapuściane łby nami rządzą – czarna rozpacz.