XI Gala Podkarpackiego Klubu Biznesu

Fot. Paweł Bialic

RZESZÓW. Podczas jedenastej już Gali PKB zostały nagrodzone osoby i firmy z naszego regionu, których działalność w znaczący sposób wpłynęła na rozwój województwa podkarpackiego.

 Nagrody przyznano w pięciu kategoriach:
Osoba, która wniosła duży wkład w rozwój gospodarczy Podkarpacia – Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa,

Inwestycja sfinansowana ze środków Unii Europejskiej mająca duże znaczenie dla regionu – Regionalny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci Młodzieży im. Bł. Jana Pawła II oraz Oddział Rehabilitacji Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie,

Mecenas kultury i sztuki – Prof. Marta Wierzbieniec, dyrektor naczelny Filharmonii Podkarpackiej,

Promocja Podkarpacia w Polsce i za granicą – Inglot. Sp z o.o. z Przemyśla,

Osobowość – Piotr Przytocki, prezydent Krosna.

Laureatów poznaliśmy podczas Gali, która odbyła się w piątek 12.04.2013 w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.

pb

do “XI Gala Podkarpackiego Klubu Biznesu”

  1. RzeszowskiTroll

    Uprzejmie proszę moderatora o poprawianie masakrycznych błędów ortograficznych popełnianych przez komentujących. Nie czepiam się, ale moje oczy krwawią od samego widoku, cóż to pewnie od nadmiaru … a l k o H o l u.

  2. Noe

    Obecnie około 10 tyś młodych ludzi wybiera się z miasta Rzeszowa oraz okolic za granicę w poszukiwaniu pracy, oraz chleba!!Można sobie zadać w tym miejscu pytanie. Po co urzadza się takie Gale!! W jaki sposób ci ludzie wpłynęli ,jako nagrodzone osobowosci,żeby to zjawisko powstrzymać?Czy to osobiste sukcesy tych ludzi, przykręconych drogą manipulacji do stołków. Cz też zapewne za to, że urządzano na rynku rzeszowskim i nie tylko, liczne imprezy muzyczne obficie zakrapiane piwem oraz innymi alkocholami pochodzacymi z ogródków piwnych,. oraz licznych punktów sprzedaży alkocholu. Po tych imprezach następowało zjawisko ,gardłowych okrzyków, liczne tłuczenia szkła, oraz sikania gdzie popadnie.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.