XV Targi SPECJAŁ Rzeszów 2012 zakończone

Fot. Grupa Kapitałowa Specjał

RZESZÓW. W dniach 7-8 listopada 2012 do Rzeszowa zjechało ponad 240 wystawców z całej Polski, aby wziąć udział w największej imprezie wystawienniczo handlowej w Polsce.

Organizatorem targów była Grupa Kapitałowa Specjał oraz Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A. zrzeszająca ponad 2100 sklepów franczyzowych.

Targi okazały się rekordowe: rekordowa liczba wystawców oraz rekordowy obrót i wynik handlowy. Największe wzrosty podczas targów odnotowały firmy: Grupa Maspex Wadowice, Kraft Foods, Prima, Stock Polska, Carlsberg, Mlekpol Grajewo.

Nowością na targach było utworzenie sektora HoReCa, gdzie największą sprzedaż odnotowała firma Prymat. Podczas dwóch dni targów kupcy mogli zapoznać się z szeroką gamą produktów i usług branży spożywczej. Podczas targów odbyły się również liczne degustacje dla zwiedzających.

Specjalnie dla nich zostały przygotowane też bezpłatne badania medyczne wykonywane przez Centra Medyczne Medicor, Medyk.

Jury XV Międzynarodowych Targów przyznało statuetki i wyróżnienia.

PREZYDENT MIASTA RZESZOWA
Żywność
1. Targowy Lider Żywności UNILEVER POLSKA SP. Z O.O.
2. Najciekawsza Promocja i Reklama Targowa STOCK POLSKA SP. Z O.O.
3. Najciekawsza Oferta Targowa CZANIECKIE MAKARONY SP. Z O.O.

WOJEWODA PODKARPACKI
Medycyna
1. Targowy Lider Medyczny FORMED  SP. Z O.O, SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2. Najciekawsza Promocja i Reklama Targowa ELDAN D. DZIURA, E. BURKIEWICZ. SP. JAWNA
3. Najciekawsza Oferta Targowa MEDELA POLSKA SP. Z O.O.

ZŁOTY SPECJAŁ
1. Produkt Roku MCCORMICK  POLSKA S.A. za Bukiet Smaku
2. Debiut Roku MLEKPOL GRAJEWO
3. Produkt Roku ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO JBB

GK Specjał pragnie podziękować swoim partnerom, wystawcom oraz odwiedzającym, zapraszając jednocześnie na kolejną XVI Edycję, tym razem Ogólnopolskich TARGÓW SPECJAŁ.

en

do “XV Targi SPECJAŁ Rzeszów 2012 zakończone”

 1. tomek21

  W zeszłym roku uczestniczyłem w Targach pierwszy raz i byłem wprost zachwycony zarówno okazałością tego przedsięwzięcia – ilością wystawców, jak i niezwykle wysokim poziomem jego przygotowania oraz całą panującą atmosferą. Z resztą, polecam chociażby przeglądnąć galerię z tego wydarzenia – http://targispecjal.pl/galeria/ . Jest to moim zdaniem, świetny pomysł na promocję regionu i na to, by ściągnąć do niego jak największą ilości dystrybutorów, producentów i potencjalnych inwestorów.

 2. TESS

  Czasami targi bywają zamknięte i wówczas nie można wejść bez zaproszenia. Cóż, zdarza się. Mnie ciekawią szczegóły tych targów, jakie produkty były, kto brał udział, bo samo przedsięwzięcie wydaje się dość okazałe.

 3. jk

  Dlaczego nie napiszecie,że na targi potrzeba było mieć zaproszenie i nie były one dla wszystkich,gdyż ochrona nie wpuszczała osób bez zaproszeń.Te targi były tylko dla wybrańców,a nie dla przeciętnego mieszkańca.

 4. czytelnik

  JBB zapewne za ta sól co sypali do miesa i drago w zimie

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.