Z Białorusią na Podpromiu

Walki w oktagonie to gwarancja wielkich emocji, których 15 czerwca nie powinno zabraknąć w hali na Podpromiu. Fot. Paweł Bialic

SPORTY WALKI. „Białoruskie Niedźwiedzie” kontra „Polskie Wilki” już niebawem w Rzeszowie.

Wielkim krokami zbliża się pojedynek MMA Polska – Białoruś, który zaplanowany jest na 15 czerwca w rzeszowskiej hali na Podpromiu (początek godz. 20). W ramach PLMMA EXTRA Prime FC 4 kibice zobaczą siedem zawodowych walk.

– To, co przygotowaliśmy dla widzów przybyłych na kolejną Galę MMA w Rzeszowie, to przede wszystkim najwyższy w regionie poziom sportowych walk – to pierwsza impreza o charakterze międzynarodowym w cyklu Profesjonalnej Ligi MMA. To również Gala MMA sygnowana jako EXTRA – pełne zasady UFC i full contakt MMA. To również pierwsza Gala w regionie emitowana na żywo w telewizji. 7 zawodowych walk, z czego 5 walk w ramach meczu międzynarodowego, to siedem głównych powodów, dla których rzeszowska publiczność z pewnością licznie zasiądzie na trybunach hali Podpromie – czytamy w oficjalnym komunikacie organizatorów.

Walki w Oktagonie toczyć się będą już od godziny 18 rozgrzewając widzów pojedynkami w formule K-1 – w tym jakże widowiskowe walki płci pięknej, jaki emocjonującą karta preeliminacyjna MMA po czym o godz. 20 rozpocznie się starcie Polska – Białoruś relacjonowane na żywo przed Orange Sport.

KARTA WALK (aktualizacja 20.05.2013)
Walka Wieczoru (Main event):
+ 93 kg: Błażej Wójcik (3-2) – Szymon Bajor (11-3)

Mecz Polska – Białoruś (Main Card):
+ 93 kg: Nikolai Danilow (3-4) – Rafał Niedziałkowski (2-3)
84 kg: Alexiej Ripalow (6-5) – Andrzej Grzebyk (5-1)
77 kg: Julian „Szatan” Borisow (1-2) – Damian Białas (1-0)
70 kg: Sergiej Semizhon (5-0) – Mateusz Tatarek (1-1)
66 kg: Artem Kazerskij (5-2) – Kamil Maroń (3-0)
66 kg: TBA – Kamil Selwa (2-1)

Bilety (25 zł – trybuny oraz 40 zł – VIP) są do nabycia w Perfect Body Center – C.H. Galeria Graficca I p., PEWEX PUB – Rynek 18, C.H. Galeria Nowy Świat – punkt Informacyjny Galerii poziom 0.

UWAGA KONKURS!!!
Dla naszych czytelników mamy wejściówki na Galę MMA w Rzeszowie. Szczegóły w jednym z najbliższych wydań Super Nowości i na naszej stronie internetowej.

Opr. mj

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o