Z „Bykami” dopiero 4 lipca?

Pogoda w tym roku wyjątkowo nie rozpieszcza żużlowców, a kilka torów, w tym rzeszowski, nie nadają się do ścigania. Dochodzi zatem do sytuacji, że trzeba przekładać na inny termin… wcześniej przełożone już mecze. Fot. Wit Hadło

ENEA EKSTRALIGA. Pogoda torpeduje zmagania żużlowców.

Nie odbędzie się zaplanowane na czwartek (6 czerwca) zaległe spotkanie 9. kolejki pomiędzy PGE Marmą Rzeszów i Fogo Unią Leszno. Mecz z powodu złych prognoz pogodowych został odwołany już we wtorek.

W stolicy Podkarpacia od kilku dni pada i tor przy ul. Hetmańskiej przypomina obecnie grzęzawisko. W związku z tym gospodarze już we wtorek zaproponowali leszczynianom przełożenie meczu. – Goście przystali na to, w związku z tym oba kluby zaoszczędziły niepotrzebnych wydatków – informuje kierownik PGE Marmy, Tomasz Welc.

Kiedy zatem trzecie podejście do starcia Rzeszowa i Leszna? – Zaproponowaliśmy czwartek, 4 lipca. W tej chwili czekamy na odpowiedź ze strony Unii. Ten termin może być jednak problemem dla Unii, bowiem jej zawodnicy mają zaplanowane starty w lidze angielskiej – mówił Welc.

mj

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o