Z Mikośką im się nie śpieszy

W tym miejscu  ma powstać parking dla 100 aut. Fot. Wit Hadło
W tym miejscu ma powstać parking dla 100 aut. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów będzie musiało wytłumaczyć się urzędnikom miejskim z opóźnienia wykonania zleconych mu prac.

Chodzi o przykrycie kanału, pod którym płynie rzeczka Mikośka (okolice Zakładu Ubezpieczeń Społecznych). Wykonawca miał to zrobić do końca września, ale jak się okazuje, wydłużył sobie czas do końca roku. Kary finansowe nie są wykluczone.

Przypomnijmy, że władze Rzeszowa zapłacą za przykrycie Mikośki ok. 6,7 mln zł, a później na gotowym terenie płatny parking wybuduje… prywatny inwestor.

en

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stan
Stan
7 lat temu

Moim zdaniem jest to wielki wstyd dla miasta ponieważ osoby niepełnosprawne załatwiające sprawy w ZUS mają wielki problem z parkowaniem w tej okolicy. Są to ludzie z całego województwa, które przeżywają duży stres związany z dojazdem i parkingiem.

ROMAN
ROMAN
7 lat temu

no a co z tym prywatnym inwestorem – miał już budować x – lat temu – to teraz miasto samo wykłada 6.7 miliona na parking – a wykonawca i tak się nie wyrobi bo zaraz zima i pikuś nie ?

romek
romek
7 lat temu

a może nie miało miasto na to pieniędzy????? po co ktoś miałby swiadomie narażać się na kary???? bo termin wydłużyło sobie miasto a skoro wydłużyło to chyba nie z czyjejś winy tylko swojej (brak kasy) dlatego nikt nie dostanie kar bo wyszło by to na jaw. kropka