Zderzenie TIR-a z busem

Fot. Archiwum

W Jabłonicy Polskiej na drodze krajowej nr 9 ciężarówka uderzyła w busa, szesnaście osób trafiło do szpitali. W Trześni na DK renault megane zderzyło się z samochodem ciężarowym. Pięć osób trafiło do szpitali. W tej chwili droga krajowa nr 77 jest zablokowana. Od godz. 10 nie ma już utrudnień na krajowej „dziewiątce”.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 7. w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki najechał na stojącego w zatoczce busa, który zabierał pasażerów. Do szpitala przewieziono szesnaście osób. Obrażenia nie zagrażają ich życiu. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Przez kilka godzin droga była zablokowana, od godz. 10 nie ma tam już utrudnień w ruchu.

Do drugiego wypadku doszło przed godz. 8. w Trześni w powiecie tarnobrzeskim. Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca renault megane prawdopodobnie zjechał na przeciwny pas i zderzył się z ciężarówką. Do szpitala przewieziono pięć osób podróżujących renault. Przez kilka godzin droga krajowa nr 77 była zablokowana. Od godz. 12 nie ma tam już utrudnień.

pad/KWP

do “Zderzenie TIR-a z busem”

  1. garda

    Nie wiem jak on to zrobił-a może jechał rowem.W zatoce uderzyć to trzeba mieć jednak umiejętności.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.