Z prezesami o kibicach

Fot. KMP Jarosław

JAROSŁAW. W jarosławskiej komendzie odbyło się spotkanie policjantów z przedstawicielami dwóch klubów sportowych IV ligi: JKS Jarosław 1909 i Piast Tuczempy.

Bezpieczeństwo kibiców podczas rozgrywek rundy jesiennej i „Zero tolerancji” dla chuliganów stadionowych – to  główne tematy spotkania. Celem była wzajemna wymiana informacji dotyczących zmian w przepisach o imprezach masowych, wynikających z tej ustawy obowiązków organizatorów spotkania sportowego a także obecności policji podczas rozgrywek.

Podinsp. Wacław Cząstka przekazał najistotniejsze informacje o zmianach w przepisach dotyczących organizatorów a także odpowiedzialności karnej osób, które popełniają wykroczenia i przestępstwa podczas imprez masowych. O obowiązku odpowiedniego przygotowania stadionu do rozgrywek przypomniał podinsp. Józef Napora.

Goście otrzymali ulotki dotyczące odpowiedzialności karnej pseudokibiców na stadionach. Prezesi klubów zaproponowali, że ulotki te rozprowadzą wśród kibiców podczas najbliższych meczy wraz z biletami.

łuk

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.