Z rosyjskiego pamiętnika i nie tylko

Fot. Materiały prasowe

„Z rosyjskiego pamiętnika”

Filharmonia Podkarpacka zaprasza w piątek (10 lutego) o godz. 19 na niezwykły koncert „Z rosyjskiego pamiętnika” pod batutą Gintarasa Rinkevičiusa. W programie m.in. Walc-Fantazja h- moll oraz Rapsodia na temat Paganiniego a –moll op. 43. Bilety: 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).

Projekt polsko – ukraiński
Już w niedzielę (12 lutego) o godz. 18 wspólny projekt polsko – ukraiński „Oscary, oscary… czyli, piosenki ze statuetką” w wykonaniu aktorów Teatru RAMPA i Orkiestry Teatru Narodowego we Lwowie im. M. Zankowieckiej. Bilety: 40 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy).

WKRÓTCE

Koncert walentynkowy
We wtorek (14 lutego) o godz. 19 „Koncert walentynkowy” w wykonaniu Cracow Guitar Quartet. W programie utwory A. Piazzolli, L. Boccheriniego, P. Czajkowskiego oraz A. Karłowicza. Bilety: 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). pad

Zborowski, Opania i Cymerman
8 marca o godz.18.30 w Filharmonii Podkarpackiej koncert z okazji Święta Kobiet ,,W krainie czardasza, operetki i belcanto”. Gwiazdą wieczoru będą Anna Cymerman, Kwartet Rubinsteina.
Dwa dni później, 10 marca, o godz.18 również w Filharmonii Podkarpackiej wystąpi Super Duo, czyli Marian Opania i Wiktor Zborowski.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments