Z Sanu wyłowiono ciało mężczyzny

Fot. Archiwum

PRZEMYŚL. Zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny wyłowiono wczoraj z rzeki San w Przemyślu. Mężczyzna był kompletnie ubrany, jednakże nie znaleziono przy nim dokumentów.

Przepływającej przez San przypadkowi plażowicze zauważyli dryfujące zwłoki. Natychmiast powiadomili o tym służby ratunkowe.

Przybyła na miejsce jednostka Straży Pożarnej wydobyła ciało z wody. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci z przemyskiej komendy zabezpieczyli zwłoki. W trakcie przeszukania ubrania denata nie stwierdzono jakiegokolwiek dokumentu stwierdzającego jego tożsamość.

Wyłowione zwłoki należą do mężczyzny w wieku około 50 lat, średniej budowy ciała, o jasnych włosach średniej długości. Ubrany był w biały podkoszulek, koszulę w kratę, granatową marynarkę i spodnie w tym samym kolorze. Jego obuwie to sznurowane, czarne półbuty.

Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia danych personalnych mężczyzny. Policjanci sprawdzają m.in. czy na terenie kraju zgłoszono zaginięcie mężczyzny o wskazanym rysopisie.

Wszystkie osoby mogące przekazać informację na temat tożsamości denata proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu pod nr telefonu 16 677 33 99 lub alarmowy 997.

tc/KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robol ze wsi
robol ze wsi
8 lat temu

To jak on poszedl plywac w ubraniu ?
A moze sie kto pozbyl ciala.