Z zalewu w Kamionce wyłowiono ciało mężczyzny

Fot. Archiwum

KAMIONKA. Ciało mężczyzny poszukiwanego od poniedziałku przez policjantów odnaleziono we wtorek w zalewie w miejscowości Kamionka. 

W poniedziałek (20.05.) po południu rodzina powiadomiła policję o zaginięciu mężczyzny. Z informacji wynikało, że 44-letni mieszkaniec gminy  Sędziszów Małopolski spędzał niedzielną noc z rodziną na pikniku organizowanym na polu namiotowym w Kamionce. Przed powrotem do domu odłączył się od nich nie mówiąc dokąd idzie. Kiedy następnego dnia nie wrócił do domu, rodzina powiadomiła policję o zaginięciu.

Policjanci rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. Funkcjonariusze sprawdzali okoliczne szpitale oraz miejsca, gdzie mógł przebywać mężczyzna. Ustalali również, kto widział zaginionego po raz ostatni. Wyniki policyjnych sprawdzeń i rozpytań wskazywały, że mężczyzna mógł utonąć w zalewie w Kamionce.
We wtorek po południu ciało zaginionego zostało wyłowione z wód zalewu. Okoliczności śmierci mężczyzny będą ustalane w toku prokuratorskiego śledztwa.
tc/KWP

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o