Za bilet zapłacisz też kartą Visa

CallPay wprowadza możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej za pomocą kart VISA. Fot. Archiwum

RZESZÓW. – CallPay wprowadza możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej za pomocą kart VISA. Od teraz użytkownicy tych kart płatniczych mogą zarejestrować swoją kartę w systemie CallPay i w prosty sposób kupować bilety za pomocą telefonu komórkowego. Pieniądze za transakcje będą pobierane bezpośrednio z karty VISA – informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

Do tej pory CallPay oferował swoje usługi użytkownikom kart MasterCard. “Podpięcie” karty VISA przebiega w taki sam sposób, jak w przypadku kart MasterCard. Po założeniu konta lub zalogowaniu się w systemie CallPay, przechodzimy do zakładki “Moje Karty Płatnicze” (obecnie Moje Karty MasterCard) i wprowadzamy swój numer karty VISA.

Po tej operacji możemy samodzielnie zasilać swoje konto CallPay lub wybrać możliwość bezpośredniego pobierania środków z karty VISA.

Bez względu na to, którą opcję płacenia wybierze pasażer, kupno biletu i płatność za niego trwa kilka sekund.

en

do “Za bilet zapłacisz też kartą Visa”

 1. kolarz

  A po co wymyślono system PayPass? Nie prościej? I praktycznie bezobsługowo. Zbliżasz – wyskakuje bilet i cześć. A tu procedury tak zawiłe, że aż zniechęcające. Myślcie praktycznie! Karty PayPass występują również jako prepaid i są ogólnie dostępne. A tu ścieżka dostępu jak w filmach z Indiana Jones.

 2. paolo

  już od dawna funkcjonuje w rzeszowskim MPK SkyCash który jest o niebo wygdniejszy niż CallPay!

 3. blokers

  p.Dziagwa ile dotychczas sprzedaliście biletow poprzez komorki?10?,100?,1000?Puknij się w łepetyne i otwórz pozamykane budki na pętlach

 4. Piotr

  Nie każdy ma konto i kartę Visa,za to każdy no 99% ma komórkę i to czego brakuje ,to zwykły sms na numer 1234- studencki.2345- ulgowy,3456 – normalny i po temacie a tak to będzie jak z rowerem miejskim.
  Kiedy wreszcie karta miejska? Tylko wtedy można liczyć na korzystanie z wszystkich rozrywek jak kino,basen,kręgielnia,rower czy autobus. Póki co na mnie nie liczcie.

 5. www

  TO NIE JEST PROSTY SPOSÓB!!! prosty sposób jest gdy wrzucam 5 PLNów w maszynkę w autobusie tudzież na przystanku i wypluwa mi bilet i resztę, lub gdy wysyłam smsa z numerem bocznym autobus na nume 7xxx i dostaję smsa zwrotnego który jest moim biletem. To o czym piszecie to może ciekawostka – ale zdecydowanie nie jest to żadne uproszczenie…

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.