Za „dobrze” bawił się na imprezie

Fot. KMP

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu podczas imprezy w jednej z podrzeszowskich miejscowości.

Do zdarzenia doszło w sobotę podczas spotkania towarzyskiego. W podrzeszowskiej miejscowości  trwała impreza. Jeden z uczestników od początku był agresywny wobec innych i szukał zaczepki. Kilka osób zostało uderzonych przez agresora, wśród nich  21-latek. Uderzony mężczyzna opuścił imprezę, jednak do domu już nie dotarł. Leżącego na drodze syna znalazł ojciec. Karetką pogotowia przewieziono go do szpitala. Tam okazało się, że odniósł poważne obrażenia.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Wkrótce ustalili, że poszukiwaną osobą był 24-letni mieszkaniec Rzeszowa. Jeszcze w niedzielę został on zatrzymany. Jak wyjaśnili pracujący nad sprawą policjanci, mężczyzna wraz z dwoma kolegami w sobotni wieczór krążył po mieście. Około godz. 23, znajomy telefonicznie zaproponował im przyjazd na imprezę, na co chętnie przystali. Od wejścia na spotkanie, gdzie bawiła się grupa osób, mężczyzna zachowywał się agresywnie. Popychał i uderzał jej uczestników. Uderzył również pokrzywdzonego. Zadany cios był na tyle silny, że w konsekwencji spowodowało poważne obrażenia wewnętrzne.

Ostatecznie 24-letni sprawca usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie, która wszczęła w sprawie śledztwo, zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokurator postawił mu ponadto zarzut naruszenia nietykalności cielesnej innego uczestnika imprezy. Ten czyn również objął ściganiem z urzędu. We wtorek prokurator zastosował wobec sprawcy środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju.

tc/KMP

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
TomaszJAMKesleyrzeszowaiakKasprzak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomasz
Gość
Tomasz

Do kamieniołomu ich dać tam się mogą rozładowac siłe.Szmaciarze.

JAM
Gość
JAM

jakie k…a pomówienie?

rzeszowaiak
Gość
rzeszowaiak

takich to na krzesło elektryczne, bo kratki za łaskawe byłby by dla takiego skur…..la

Kesley
Gość
Kesley

No na pewno pewnie z pomówienia chłopaczyna poszła bo stać ich tylko na tyle ;/;/;/

Kasprzak
Gość
Kasprzak

żeby chociaż dostał z rok w pie..
. a nie zawiasy co nic nie zmieniają w jego myśleniu