Zabawa karnawałowa w Promarze

Rzeszowska Szkoła Języków i Zarządzania Promar-International, jak co roku, zadbała o to, aby dzieci nie nudziły się podczas ferii zimowych. Pierwsza półkolonia z Promarem już się rozpoczęła, kolejna rusza 24 stycznia.

– Nasze półkolonie to połączenie dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku. Zajęcia są tak przygotowane, by dzieci w ciekawy i przyjemny sposób poszerzały swoje umiejętności z języka obcego, a przy okazji zdobywały wiedzę z zakresu przyrody, geografii i kultury. Stąd każdy dzień jest inny i poświęcony innemu tematowi. Dla naszych półkolonistów mamy więc dzień wyzwań, filmowca, magii i fantazji, Promar’s Got Talent i zabawę karnawałową – mówi Anna Kijowska, lektor języka angielskiego w Szkole Języków i Zarządzania Promar-International, jedna z głównych organizatorek balu karnawałowego dla dzieci.

Zabawa karnawałowa odbyła się w poniedziałek (17 bm.). Przez 3 godziny bawiło się na niej ok. 100 dzieci. Byli to uczestnicy półkolonii tematyczno-językowej oraz najmłodsi kursanci z Promaru, którzy mogli zabrać ze sobą po jednym ze swoich przyjaciół.
Była: karnawałowa parada, taniec z balonikami, loteria z atrakcyjnymi nagrodami oraz mnóstwo konkursów: zabawa w rysowanie z zamkniętymi oczami, szybkie jedzenie jabłka. Na zmęczonych karnawałowym szaleństwem czekał pyszny poczęstunek.

– Staraliśmy się tak przygotować program balu karnawałowego, aby dzieci mogły nie tylko poszaleć przy muzyce, ale i wziąć udział w konkursie. Dzięki temu większość uczestników balu otrzymała atrakcyjne nagrody – podkreśla Magdalena Trinder, również lektor języka angielskiego, druga z organizatorek zabawy w Promarze. – A do wygrania były: słowniki, książki językowe, plecaki, czapeczki i inne gadżety ufundowane przez Wydawnictwa Nowa Era, Express Publishing.

bes

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments