Zabawa pod chmurką

sxc.hu

Sobota, 23 lipca
Posadzą palmę
MIELEC. O godz. 18 na placu (przy ul. Kazimierza Wielkiego) “Mielec zażąda dostępu do morza”. To finał tegorocznej edycji “M4 – Moje Miasto Moje Miejsce”. W programie m.in.: morskie widowisko teatralne i…sadzenie palmy.

Sobota, 23 lipca
Święto ulicy Krakowskiej
KOLBUSZOWA. W programie m.in. wspomnienia mieszkańców ulicy, zabawy i konkursy dla całych rodzin, pokaz mody, bieg uliczny, koncert kapeli ludowej “Widealnie” i zabawa taneczna w rytm muzyki zespołu “Golden Time”.

Niedziela, 24 lipca
Spotkaj się twórcą
KOLBUSZOWA. W skansenie poznasz kunszt tradycyjnego pszczelarstwa i garncarstwa, popróbujesz tradycyjnego jadła. Bilety w cenie 6, 9 i 25 zł. Początek o godz. 13.

Niedziela, 24 lipca
Piknik na uczelni
JAROSŁAW. W godz. 11 – 14 w PWSTE (ul. Czarnieckiego) warsztaty muzyczne, plastyczne i teatralne. Dodatkowo, pod okiem specjalistów, każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Na dorosłych czekają zajęcia relaksacyjne.

Niedziela, 24 lipca
Biesiada rodzinna
RANIŻÓW. O godz. 15 na stadionie sportowym wystąpią zespoły dziecięce oraz ludowe, ponadto pokaz akrobacji rowerowej Krystiana Herby, konkursy dla dzieci i dorosłych, wesołe miasteczko .

Niedziela, 24 lipca
Spotkania folklorystyczne
ŁĘKI DUKIELSKIE. Na placu w centrum wsi o godz. 15 wystąpią zespoły ludowe. Ponadto kiermasz staroci, wystawa muzeum wsi oraz zabawa i atrakcje dla najmłodszych. Czynny będzie także kiermasz książki regionalnej. O godz. 20.30 zabawa taneczna.

Niedziela, 24 lipca
Piknik rodzinny
DZIKOWIEC. Imprezę o godz. 10 otworzy turniej szachowy w Samorządowym Centrum Kultury. O godz. 13 na “Orliku” odbędą się zawody piłki nożnej, a dwie godziny później biegi przełajowe. Od godz. 16 piknik przeniesie się na stadion, gdzie m.in. wystąpią zespoły ludowe, odbędzie się konkurs na najsmaczniejszą potrawę regionalną, pokaz udzielania pierwszej pomocy, jarmark rękodzieła, a od godz. 19 aż do północy zabawa taneczna.

Sobota-Niedziela, 23 – 24 lipca
Festiwal De-Novo
DYNÓW. W godz. 12.30 – 15 na stacji kolejki wąskotorowej odbędą się warsztaty cyrkowe. Każdy będzie mógł spróbować sił w żonglowaniu piłeczkami, kijami, nauczyć się utrzymywania równowagi na nisko zawieszonej linie, rowerku jednokołowym oraz na szczudłach. W sobotę na stacji w godz. 12 – 20 odbędzie się wystawa fotografii – kapliczki, krzyże, świątki. O godz. 19 projekcja filmu “Kapliczki”. W niedzielę o godz. 19 pokaz studenckich etiud filmowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments