Zabójcze tempo

Fot. Bogdan Myśliwiec

TAURON BASKET LIGA. Pracowity weekend Siarki

Rozgrywki Tauron Basket Ligi nabierają tempa. W czwartek Siarka Jezioro zmierzy się na wyjeździe w Zgorzelcu z PGE Turowem, a w niedzielę podejmować będą u siebie AZS Koszalin.

- Zobaczymy, czy moi zawodnicy wytrzymają tempo, które jak widać jest dla nas zabójcze. Jak się ma 12 graczy do dyspozycji, jest łatwiej. My niestety, nie mamy. Nie usprawiedliwiam się, ale dla naszej drużyny jest to pewien dyskomfort – mówi trener Siarki Jezioro, Dariusz Szczubiał. W I rundzie w Tarnobrzegu Turów wygrał 77:59, natomiast w Koszalinie Jeziorowcy wygrali 92:90.
W ostatnim meczu koszykarze Siarki Jezioro nie zachwycili i przegrali na własnym boisku z Zastalem. – Zawsze mówiłem, że drużyna, jeśli gra na granicy swojego optymalnego poziomu, ma szanse na zwycięstwo – mówi trener Szczubiał i dodaje. – Natomiast jeśli ktoś z naszych graczy jest w słabszej dyspozycji, a ostatnio zdarza nam się to często, wtedy mamy problemy i stąd te porażki ostatnio – mówi szkoleniowiec Siarki Jezioro, która w ostatnich pięciu meczach wygrała tylko raz.

TURÓW Zgorzelec – SIARKA JEZIORO Tarnobrzeg, czwartek godz. 19

SIARKA JEZIORO Tarnobrzeg, niedziela godz. 18

rm

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.