Zabrakło skuteczności

Na bramkę Motoru strzela Michał Ogrodnik. Piłka trafi zaraz w rękę Iwana Dykyja. Całe zajście miało miejsce w polu karnym gości. Sędzia powinien podyktować rzut karny.

II LIGA. Na Wyspiańskiego kibice obejrzeli nudny mecz bez goli

- Wszystkim wydaje się, że będziemy stwarzać po 10 bramowych sytuacji w meczu i w końcu którąś z nich zakończymy celnym strzałem. Niestety tak nie jest i nie będzie. Dzisiaj były takie trzy, musimy je zacząć wykorzystywać – podsumował występ Resovii jej trener Wojciech Borecki.
Resovia – Motor Lublin 0-0
RESOVIA:
Pietryka – Chrabąszcz (81. Smolec), Bogacz, Kozubek, Góra – Ogrodnik (60. Pietluch), Baran, Záhradník, Nykanowicz, Walaszczyk – Hajduk (89. D. Kantor).
MOTOR: Mierzwa – Bortniczuk, Batata, Wojdyga, Dykyj – Kycko (64. Ligienza), Żmuda, Wójcik (21. Łętocha), Niżnik – Fundakowski (64. Temeriwśkyj), Prędota.
Sędziował Tomasz Piróg (Kraków). Żółte kartki: Nykanowicz, Prędota. Widzów 1600

Więcej o meczu oraz wszystkie pozostałe wyniki II ligi w Super Nowościach.

pb

do “Zabrakło skuteczności”

  1. danekk

    TEN BORECKI TO TOTALNY IDIOTA 3 SYTUACJE NA MECZ?? to szczyt jego możliwości!! to jakies nieporozumienie…. to żeby wygrywać mecze musimy mieć 100%skuteczność … za trenera Hajdo to były mecze AKCJA ZA AKCJĄ .. A TEN CAŁY CZAS WYMÓWKA ŻE PRZECIWNIK WYMAGAJĄCY… ODEJDŹ WSTYDU OSZCZĘDŹ

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.