Zagra z Niną Andrycz

Teatr Studio Buffo przygotowuje musical o Poli Negri. W głównej roli wystąpi Natasza Urbańska, której w jednej ze scen towarzyszyć będzie… Nina Andrycz. – Zapowiada się rewolucja, to będzie coś fantastycznego – mówi Urbańska.

– Wszystkie projekcje trójwymiarowe, które będą tłem do tego spektaklu, już są gotowe. Teraz nagrywamy żywych aktorów, którzy będą wplecieni w ten animowany świat. Zapowiada się rewolucja. To będzie coś fantastycznego i tego nie da się wytłumaczyć słowami, trzeba to samemu zobaczyć. Planujemy niebawem krótką prezentację tego, co chcemy zaproponować – powiedziała Natasza Urbańska.

Aktorka zdradziła, że w musicalu zagra także wielka dama polskiej sceny – 95-letnia Nina Andrycz. – Będę miała wspólną scenę z panią Andrycz, która zagra Sarę Bernhardt. Ta scena nawiązuje trochę do naszych relacji. Pola Negri, gdy była początkującą aktorką, poszła do gwiazdy, którą była Bernhardt, i ona radziła jej, jak ma grać i jaką być, żeby zaistnieć i odnieść sukces – powiedziała Urbańska.

– Miałam kiedyś podobną sytuację z panią Niną Andrycz. Zaprosiliśmy ją kiedyś na spektakl i później, przy lampce wina, działo się dokładnie to samo, co w naszym musicalu – wyznała Urbańska. – Najpiękniejszym momentem było to, że do liściku dołączonego do biżuterii, którą mi podarowała, było napisane: “Mianuję cię na gwiazdę. Nina Andrycz” dodała Natasza.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments