Zagraj i jedź na mecz Barcelony

PIŁKA NOŻNA. Od 20 kwietnia do 9 czerwca w 22 miastach Polski, w tym w Rzeszowie, rozgrywane będą Minimistrzostwa Deichmann 2013 drużyn dziewcząt i chłopców w wieku 7-11 lat. Ogólnopolski finał odbędzie się w dniach 21 – 23 czerwca we Wrocławiu. Główną nagrodą turnieju jest wyjazd na mecz FC Barcelony.

Minimistrzostwa Deichmann organizowane są już od pięciu lat, w tym roku po raz pierwszy zagoszczą w Rzeszowie. Boisko przy ul. Witolda Świadka oraz dwa orliki staną się areną zmagań dla kilkuset dzieci z Rzeszowa i najdalszych miejscowości Podkarpacia. Organizatorem zmagań w naszym regionie jest Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów.

– Każda drużyna przybiera nazwę jednej z reprezentacji krajów z całego świata oraz dostaje stroje w jej barwach narodowych. Zapowiada się pyszna zabawa – rywalizacja z różnymi drużynami z całego województwa oraz turniej finałowy w celu wyłonienia jednej drużyny, która pojedzie na ogólnopolski finał do Wrocławia na koszt organizatora turnieju. Drużyny mogą mieć w składzie od 8 do10 zawodników – informuje koordynator turnieju w Rzeszowie, Marcin Sikora.

Do tej pory do rzeszowskiego turnieju zgłosiło się już ponad 20 zespołów. Wśród wszystkich uczestników zmagań z całego kraju rozlosowane zostaną dwa wyjazdy na mecz Borussii Dortmund.

Informacje i zgłoszenia: www.kochamsport.pl, mail: marsel77@wp.pl i tel. 505-156-613.

mj

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o