Zagrają o bilety na Euro

Mecz o awans do finału krajowego zostanie rozegrany w dniach 26-27 maja na Stadionie Miejskim w Sulejówku. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Gimnazjalistki z Woli Baranowskiej mistrzyniami województwa podkarpackiego

Nastoletnie piłkarki najlepsze w wojewódzkich rozgrywkach Coca-Cola Cup. Gimnazjalistki z Woli Baranowskiej w kategorii dziewcząt i uczniowie z Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie awansowali do półfinałów krajowych i powalczą o bilety na Euro 2012.

Pierwszy turniej Coca-Cola Cup został zorganizowany w 1999 roku. W nagrodę zwycięzcy rozgrywek pojechali na piłkarską wycieczkę do Włoch. Główną nagrodą tegorocznej edycji są bilety na Euro 2012. Zdobywcy pierwszych miejsc w kategorii dziewcząt i chłopców obejrzą mecz ćwierćfinałowy, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

O główną nagrodę powalczą dziewczęta z Gimnazjum w Woli Baranowskiej, które nie miały sobie równych podczas rozgrywek wojewódzkich.

Zwycięska drużyna w składzie: Joanna Kobyra, Aneta Barszcz, Kamila Furdyna, Izabela Piękoś, Natalia Stępień, Alicja Marek, Izabela Surowiec, Maria Lewicka, Natalia Szypuła awansowała do półfinału krajowego, gdzie zmierzy się z mistrzyniami z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego. Drużyny rozegrają mecze w systemie “każdy z każdym”.

Wyjazd na półfinały, które odbędą się w Ostrowcu Świętokrzyskim, wspiera finansowo Miasto i Gmina Baranów Sandomierski.

Małgorzata Rokoszewska

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.