Zakazana miłość

Młody mężczyzna wychodząc na przepustki znalazł pocieszenie w ramionach nastolatki, teraz odpowie za to, że przekroczył granice intymności, na które prawo w Polsce nie pozwala chroniąc dzieci wkraczające w wiek młodzieńczy.

24-latek wychodząc na przepustki z Aresztu Śledczego rozkochał w sobie 14-latkę i współżył z nią podczas romantycznych randek. Jego czeka proces…

Miłość nie wybiera, ale czasami strzała Amora trafia w serca, które nie mają prawa się zakochać. Przed tarnobrzeskim sądem stanie wkrótce 24-latek, który współżył z 14-letnią dziewczyną. Młodzi kochankowie oddali się sobie za obopólną zgodą. Nie myśleli o tym, że polski kodeks karny zakazuje takich kontaktów.

Ona miała 14 lat, on był 10 lat starszy. Pewnie nigdy by się nie spotkali, ale los zrządził, a i skłonność mężczyzny do zatargu z prawem przywiodły go do podtarnobrzeskiego Chmielowa, gdzie mieści się Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Nisku. Młody mężczyzna właśnie odsiadywał tam wyrok za przestępstwo przeciwko mieniu i stamtąd za dobre sprawowanie wychodził na przepustki. Na jednej z nich poznał 14-latnią dziewczynę.

Miłość na przepustce
Nastolatka i o 10 lat starszy od niej mężczyzna wpadli sobie w oko. Prawdopodobnie zaczęło się niewinnie. Kipiąca jednak w żyłach krew i pożądanie “zakazanego owocu” zapędziło młodych w miłosny róg. Kobieta, której nadaliśmy imię Angela, i mężczyzna o wybranym przez nas pseudonimie Adam oddali się sobie podczas jednego z wyjść mężczyzny zza krat. Chmielowski oddział AŚ w Nisku jest oddziałem półzamkniętym, w którym przebywają osadzeni  z mniejszymi wyrokami. Część z nich nawet wychodzi codziennie do pracy w pobliskich zakładach, które zdecydowały się na współpracę. Adam także korzystał z prawa do przepustek i to właśnie podczas nich mieszkaniec Końskich z województwa świętokrzyskiego poznał Angelę.

Nikt się nie dowie
Para kochanków nie obnosiła się z łączącym ich uczuciem, nie chwalili się także tym, że zaznali miłosnych rozkoszy. I sprawa może nigdy by się nie wydała, gdyby nastolatka nie trafiła na oddział Ginekologiczno–Położniczy Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu. Angela od 16 tygodni nie miesiączkowała i była w piątym miesiącu ciąży.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości.

Małgorzata Rokoszewska

do “Zakazana miłość”

 1. gość

  Serce nie sługa a krew nie woda. Ciekawe czy w procesie oskarżą tylko jego, czy ona również zostanie poddana każe. 14 latka ma siano w głowie jeszcze ale do „czego ma” to już wie :P

  • blokers

   nie powiedzialbym.Coraz częsciej słyszy się w polsce o13letnich matkach,wskazuje na to ze one myslą,że TO sluży tylko do sikania

 2. wybuchowy joe

  Dziwne ze nie napisano o rodzicach tej dziewczyny ani slowa.

 3. ROMAN

  w średniowieczu 12 latki wydawano a w szkołach nie mieli zajęć z etyki i jakoś się kręciło nie ?- nikt nie patrzył ile kto ma lat –

 4. rzeszowiak

  Masakra, co za ludzie, ten koleś powinien dostać tyle lad dodatkowej odsiatki ile miał ta nieletnia, a ona to po jakiego bieze sieza coś o czym pojęcia nie ma, jeżeli się nie wie co to jest zabezpieczenie to nie brnie się w te sprawy.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.