Zamachowski i Bohosiewicz w „Bitwie na głosy”

Fot. MWMedia

W drugiej edycji programu „Bitwa na głosy” w eksperckiej loży zasiądą Sonia Bohosiewicz, Zbigniew Zamachowski i Alicja Węgorzewska. Artyści oceniać będą drużyny gwiazd. Pierwszy odcinek show już 3 marca.

W kontynuacji programu „Bitwa na głosy” oprócz nowych gwiazd zobaczymy także nowych ekspertów. Producenci programu pożegnali się z aktorką Grażyną Szapołowską. W drugiej edycji show zastąpi ją Sonia Bohosiewicz.

– Szalenie podoba mi się ten program. To jest praca zespołowa. W każdym calu ten program nastawiony jest na gromadzenie ludzi i ich uspołecznienie – powiedziała Sonia Bohosiewicz.

Obok Bohosiewicz w fotelu eksperta zasiądzie Zbigniew Zamachowski, którego poprzednikiem był Wojciech Jagielski.

– Mam nadzieję, że się na coś przydam i że będę w stanie powiedzieć coś mądrego. Myślę, że będę mógł podzielić się swoim doświadczeniem również z estrady – powiedział Zamachowski, który na codzień prowadzi zajęcia z piosenki aktorskiej w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Do pojedynku razem ze swoimi zespołami z rodzinnych miast staną gwiazdy polskiej estrady: Edyta Górniak (Opole), Natalia Kukulska (Warszawa), Monika Kuszyńska (Łódź), Siostry Natalia i Paulina Przybysz (Warszawa), Janusz Panasewicz (Olecko), Ryszard Rynkowski (Elbląg), Mezo (Poznań) i Kamil Bednarek (Brzeg).

Gwiazdy nie walczą o rozgłos i nagrody dla siebie – walczą o nagrodę, którą przeznaczą na wybrany cel w swojej miejscowości.

„Bitwę na głosy” będą śledzić eksperci i widzowie. I to właśnie od publiczności będzie zależeć ostateczny wynik. Oprócz Bohosiewicz i Zamachowskiego osiągnięcia drużyn, podobnie jak w poprzedniej edycji, komentować będzie Alicja Węgorzewska.

Program poprowadzą dziennikarze TVP Hubert Urbański i Piotr Kędzierski. Po programie emitowane będzie „After Party”, które poprowadzi Agnieszka Szulim. „Bitwa na głosy” już od 3 marca w TVP 2.

PAP Life, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments