Zamek w Łańcucie zamknięty dla turystów!

Muzeum – Zamek w Łańcucie będzie zamknięte w Boże Ciało. Fot. Wit Hadło

ŁAŃCUT. W wolne dni turyści nie mogą zwiedzać „perły Podkarpacia”.

Muzeum – Zamek w Łańcucie to jedno z najciekawszych miejsc w regionie, gdzie można przyjechać, wypocząć i pozwiedzać. Wielu turystów chciało odwiedzić to magiczne miejsce w weekend majowy. Okazało się to jednak niemożliwe. Podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami. Dostaliśmy kilka maili od naszych Czytelników:

„Usłyszałem dziś od turystów w naszym pięknym mieście, iż 3 maja muzeum-zamek było zamknięte przez cały dzień. Czy orientujecie się jaki idiota zamyka największą atrakcję turystyczną miasta w okresie największego ruchu turystycznego? Czym taka osoba się kieruje? Gdzie to ma swoje logiczne wytłumaczenie? Postępując w ten sposób to za kilka lat nie będziemy mogli w ogóle liczyć na turystów. Jak powiedziałem to znajomym, to nie wiedzieli czy się śmiać, czy płakać. Ludzie pracują 6 dni w tygodniu i kiedy trafi im się dłuższy weekend, chcą pojechać coś zobaczyć, a tu zamknięte. Ja pamiętam 3 lata temu jechałem aż do Malborka zobaczyć zamek, tłumy były takie, że ledwo szło dojść do kas i nie wyobrażam sobie, żebym pocałował klamkę jadąc tyle kilometrów. Ale widać „nasz” dyrektor ma inne zdanie. Nie zapominajmy, że w takie wolne dni zyski z biletów są kilkakrotnie wyższe.” – pisze Marek.

– Rozmawiałem z turystą, który przejechał ponad 300 kilometrów, żeby zwiedzić zamek, ale tylko pocałował klamkę, bo zamknięte. Po prostu porażka – mówi z kolei pan Adam z Łańcuta.

Sprawdziliśmy – w kolejny długi weekend czyli Boże Ciało Łańcucki zamek również ma być nieczynny. Dlaczego? Niestety nikt w sekretariacie nie odbierał telefonu, żeby nam to wyjaśnić.

bsz

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
pniok rzeszowskiblokers Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
blokers
Gość
blokers

boze cialo stalo się swietem państwowym i kazdy ma prawo iść do Bozi,tak zaleca zakladowy kapelan.Czy kiedys ktoś podskoczyl do sekretarza pop?

pniok rzeszowski
Gość
pniok rzeszowski

Ja podskoczylem do sekretarza POP i oskarzylem go o kradziez mienia zakladowego podajac swiadkow ktorzy potwierdzili moje oskarzenie na otwartym zebraniu partyjnym. W obecnosci dyrektora i wszystkich pracownikow dostalem po twarzy od sekretarza i zwyzywany zostalem od najgorszych, a dyrektor i pozostali czlonkowie parti uciekli z zebrania. Na tym zebranie zostalo zakonczone, a ja dostalem jeszcze tego samego dnia 3-miesieczne wypowiedzenie z pracy z waznoscia od 1-go nastepnego miesiaca (mimo ze bylo to dopiero 10-tego) jako ze bylem pracownikiem umyslowym.

blokers
Gość
blokers

szczere wyrazy wspolczucia.Zyjemy teraz w wspanialych czasach,miejsce sekretarzy zastąpili aktywisci kurii,co prawda pogebie nie dostaniesz,ale taki jegomość może zrobić z ciebie mokrą plame na przejsciu dla pieszych