Zamknięty przejazd kolejowy przy ul. Beskidzkiej

Fot. sxc.hu

RZESZÓW. Na czas remontu torów kolejowych na trasie Rzeszów – Jasło został zamknięty przejazd kolejowy przy ulicy Beskidzkiej.

Przejazd ma być nieczynny do wtorku, 29 listopada tego roku.

Na ul.Beskidzką kierowcy mogą dostać się przez łącznik Podkarpackiej z Przemysłową. Na łączniku należy skręcić w lewo w ul. Zawiszy Czarnego, następnie jechać ul. Świętokrzyską, a ta powinna doprowadzić ich do ul. Beskidzkiej.

do “Zamknięty przejazd kolejowy przy ul. Beskidzkiej”

 1. Borjan

  zapraszam ,abyście zobaczyli jak zrobiono ten przejazd .Nie wiadomo czemu ,ale tory wyszły około 10-15 cm poniżej poziomu drogi i musiano sie ratować obniżeniem najazdu ‚z drogi „.Przejazd miał wyglądac tak ,że miało sie nie czuć tego ,że wjeżdża się na tory ,jednak z powodu takiej „niecki ” auto i tak podskakuje …Miało byc dobrze ,a wyszło ….jak „zwykle „

 2. ann

  Przejazd W.Pola / Hanasiewicza też zamknięty. Dziennikarze szukają sensacji, a nie informują mieszkańców o istotnych sprawach.
  Ul.Świętokrzyska jest drogą zamkniętą powyżej skrzyżowania z Zawiszy , niestety brak znaku informującego o tym! wielu kierowców tam się zapędza, dojeżdżają do cmentarza ok. kilometr i muszą wracać. Nawet niektórzy kierowcy taksówek o tym nie wiedzą. możw ktoś sprawi że ten znak tam wreszcie zostanie ustawiony!

 3. modus

  „Na łączniku należy skręcić w lewo w ul. Zawiszy Czarnego, następnie jechać ul. Świętokrzyską, a ta powinna doprowadzić ich do ul. Beskidzkiej.” No właśnie, powinna. Ale jak ktoś nie zna tego zakątka Rzeszowa to będzie trudno. A dodatkowo przejazd nieczynny był od wtorku – 22 listopada br.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.