Zamordowana kobieta została zgwałcona?

Zwłoki były w złym stanie, ale udało się wykonać zdjęcie tatuażu jaki kobieta miała na swoim ciele. Zdjęcie posłużyło funkcjonariuszom do rozwikłania zagadki kim była martwa kobieta. Fot. Policja

RZESZÓW. Nadal pozostaje kilka pytań w sprawie zabójstwa matki siedmiorga dzieci.

Podejrzani o głośne zabójstwo kobiety z tatuażem, 27-letni Łukasz P. i 26-letni Łukasz T., do 15 grudnia będą przebywać w areszcie tymczasowym. Mężczyźni ciało 47-letniej Teresy K. porzucili nad Wisłokiem tuż przy popularnym wśród rzeszowian deptaku, ale nadal jednak nie wiadomo, czy ją zgwałcili.

– Na tym etapie śledztwa na razie nie możemy tego stwierdzić, czekamy na ekspertyzy – mówi Łukasz Harpula, z-ca szefa Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów.

Kobieta obracała się w środowisku meneli. Kręciła się zwykle w okolicach dworca i znajdującego się w pobliżu nocnego sklepu. Pod koniec maja spotkała tam Łukasza P. i Łukasza T. którzy prawdopodobnie proponowali jej pieniądze lub alkohol za seks. Kobieta przystała na propozycję i pojechała z nimi nad wodę do Lipia, niedaleko Głogowa Małopolskiego.

Na miejscu prawdopodobnie po wypiciu alkoholu kobieta odmówiła seksu. Mężczyźni wpadli w szał i… kłopot w tym, że na razie śledczy nie są w stanie stwierdzić, czy K. była przed śmiercią zgwałcona. Znalezione na początku czerwca zwłoki były w bardzo złym stanie, więc nie udało się tego stwierdzić, ale może o tym świadczyć m.in. zdarte z niej ubranie.

Kobieta była przed śmiercią duszona, a następnie prawdopodobnie tępym narzędziem zabójcy rozbili jej głowę. Obecnie trwają skomplikowane badania śladów biologicznych. – Czekamy na ich wyniki. Prawdopodobnie pod koniec listopada sporządzony zostanie akt oskarżenia – dodaje prokurator Harpula.

Mężczyznom grozi dożywocie.

Grzegorz Anton

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
NonsensAleksandraJustynamamnickpiotr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

niech zdechna!!!….to nie powinno miec miejsca…;-(
dozywocie!!!!!! smierc za smierc . sprawiedliwosc musi byc

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Jesteś sędzią w tej sprawie, że już wydajesz wyrok?
W Polsce kary śmierci nie wykonuje się od 1988 roku więc proponuję zaktualizować swoją wiedzę.

mamnick
Gość
mamnick

CHŁOSTA!!!!!I OBÓZ PRACY!!!!!!!!!

piotr
Gość
piotr

Jeżeli są winni to tylko kara śmierci.

rzeszowiak
Gość
rzeszowiak

Niech sku…… zgniją w pierdlu chwastów powinno się elminować ze społeczeństwa poprzez lincz masowy.

Nonsens
Gość
Nonsens

Chyba nie powinieneś używać psedonimu rzeszowiak tylko raczej myślimy, w naszym zachodnim kręgu kulturowym nie obowiązuje już kara śmierci. Tomaszowi Komendzie pewnie też życzyli śmierci a tu po 18 latach proszę – niewinny.
Jeśli ci dwaj menelojebcy są winni to dożywocie i tyle.