Zapotocki zastępcą dyrektora CK

Janusz Zapotocki to bardzo aktywny radny znany z ciętego języka i z tego, że wie czego chce. Fot. Monika Kamińska

PRZEMYŚL. Janusza Zapotockiego na swego zastępcę ds. administracyjnych i inwestycji powołał w poniedziałek (8 października) szef przemyskiego Centrum Kulturalnego, Adam Halwa.

Zapotocki ma 48 lat, jest absolwentem prawa administracyjnego na UMCS w Lublinie. Dotychczas był m.in. prezesem “Agrohurt” S.A., a także prowadził własną działalność gospodarczą. W tej kadencji po raz trzeci pełni mandat radnego (klub SLD).

Jak podkreślił dyrektor Halwa jego zastępcę czeka sporo pracy, bo właśnie rozpoczął się kapitalny remont Centrum Kulturalnego, który obejmie całą instytucję “od piwnic po dach” i potrwa około roku. CK może go przeprowadzić dzięki unijnym dotacjom, które opiewają na blisko 4 mln. złotych. Przez ostatnie kilka miesięcy Adam Halwa po odejściu z CK Małgorzaty Dachnowicz nie miał zastępcy.

emka

do “Zapotocki zastępcą dyrektora CK”

 1. hahaha

  Bez jaj przecież średnią robił w latach 2001 w jakiejś szkole wieczorowej. Chyba coś o nazwie Fundacja Przemyśl, gdzie SLDowcy uczyli ciemniaków bez matur. Między innymi on też wtedy zrobił maturę.

 2. anka

  hahaahha wszyscy chyba wiedzą jakim procederem do niedawna zajmował się ten pan..aż tu nagle awans..żenada!!!

 3. Robert

  absolwentem czego? nie ma takiego kierunku jak prawo administracyjne

  • pacjentus

   Wstyd i hańba dla Przemyśla. Człowiek kupujący za alkohol głosy, znany ze swojej bezinteresowności ;););), całkowity brak kompetencji w wielu dziedzinach ma kształtować w Przemyślu kulturę???? Ale jaką – chyba rynsztokową.
   Hańba, hańba, po trzykroć hańba.
   Czy wyście w tym mieście poszaleli, to nie ma już kto pełnić tego typu funkcji??????
   po trzykroć hańba!!!!!!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.